Nullkulu

Nullkulu

mis on moes 2016?

Mis on moes 2016: Kõik, mida pead teadma

Moeilmad muutuvad igal aastal, kuid eelmisel aastal alanud trendid on jätkuvalt populaarsed ka sel aastal. Nii et kui sa tahad olla kursis kõikide trendidega, siis loe edasi.

Naastud
Naastud on sel aastal moodi tulnud uue jõuga. Neid näeb nii jalanõudel, riietel kui aksessuaaridel. Kui sa tahad olla kursis trendiga, siis investeeri paar võimsat naastudega jalanõud.

Kuldsed toonid
Kuldsed toonid valitsevad sel aastal väga tugevalt. Kanda võib kullavärvilisi erinevaid kellasid, ehteid ja rõivaid. Kullavärvi saab sobitada ka teiste toonidega, näiteks musta või punasega.

Body suit
Body suit on sel aastal tõusnud väga suurde populaarsusse. See on üheosaline rõivas, mis katab keha nagu trikoo. Selle kandmiseks sobivad hästi erinevad seelikud või püksid.

Taldrik-kõrvarõngad
See trend on tulnud tagasi 80ndatest. Taldrik-kõrvarõngad on väga populaarsed ning neid leiab igas suuruses, värvis ja mustri koosluses.

Tekstuurid
Tekstuurid on sel aastal kaasa toonud mängulise valiku erinevate materjalide ja disainide vahel. Velvet, siid, samet ja nahk on vaid mõned näited sellest, mida on võimalik leida.

Kõrgete varvastega jalanõud
Kõrgete varvastega jalanõud on tulnud tagasi. Nad muudavad sinu välimus väga sensuaalseks ja kindlasti leiab selle trendi hulgas midagi igaüks.

Lõhikuga püksid
Lõhikuga püksid on nii praktilised kui ka võluvad ning muudavad jalad naiselikuks. Kombineeri need erinevate särkide ja jakkidega, et saavutada erinevaid stiile.

Hõbedane pärl
Selles hooajas leiab palju hõbedaseid pärliehteid. Hõbedane pärl on ideaalne aksessuaar, mis sobib kõikidele rõivastele.

Puuvillased kleidid
Puuvillased kleidid on tagasi moodi tulnud. Need on väga praktilised ja mõnusad riided sel suvel. Sobivad hästi rannajalatsitega või sandaalidega.

Lillat värvi kingad
Lilla on see aasta üks trendivärv ja seda leidub ka kingades. Lilla toon sobib hästi koos musta, halli ja valgega.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sel aastal on palju erinevaid trende, kuid siin olid lugejatele välja toodud 10 enim levinud trendi. Nüüd on hea aeg oma garderoobi värskendada ning hästi moodi vastu minna.