Nullkulu

Nullkulu

mis on aluseline vesi?

Mis on aluseline vesi – täielik juhend pH-tasakaalu saavutamiseks

Me kõik teame, kui tähtis on joogivee tarbimine ja kuidas see mängib olulist rolli meie tervise säilitamisel. Kuid kas olete teadlik, et pH-tase on üks neist olulistest teguritest, mis on vees olemas ja mõjutab ka teie tervist?

See artikkel aitab teil mõista, mis on aluseline vesi, miks see on hea teie tervisele ja kuidas see aitab reguleerida pH-tasakaalu teie kehas.

Aluseline vesi- mis see on?

Aluseline vesi on tavaline joogivesi, millel on kõrge pH-tase. Tavaline vesi on tavaliselt neutraalne, mille pH-tase on Kui vee pH-tase on madalam kui 7, arvatakse, et see on happeline. Ja kui pH-tase on kõrgem kui 7, peetakse seda aluseliseks.

Aluseline vesi on saadud tavaveest, mille pH-tase on tõstetud, kasutades mineraale, nagu naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium. See protsess on teada kui elektrolüütiline hajutamine.

Kuidas aluseline vesi erineb tavalisest joogiveest?

Aluseline vesi erineb tavaveest, kuna selle pH-tase on kõrgem kui 7, samal ajal kui tavaline vesi on neutraalne või happeline. Samuti on aluselises vees kõrgem mineraalide sisaldus, mis on kehale kasulikud.

Kuidas aluseline vesi mõjutab meie tervist?

Aluseline vesi on tervislik, kuna see aitab reguleerida pH-taset meie kehas. Meie keha on loodud töötama kitsas pH-vahemikus, mis ulatub 7,35 kuni 7,45. Kui pH-tase muutub happelisemaks või aluselisemaks kui selle vahemik, võib see mõjutada kõikide keharakkude toimimist.

Kuigi meie keha on loodud end ise reguleerima, võib aluseline vesi aidata tõsta pH-taset ja toetada keha toimetamist optimaalsel tasemel. See omakorda võib aidata vähendada terviseprobleeme, nagu kroonilised haigused ja väsimus.

Aluselise veega seotud terviseprobleemid.

Üheks peamiseks aluselise vee eeliseks on krooniliste haiguste riski vähendamine. Happeline keskkond on seotud selliste haigustega nagu diabeet, südamehaigused, vähk ja isegi nõrk immuunsüsteem. Need kroonilised haigused võivad olla tõsised ja mõjutada teie tervist nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt.

Aluseline vesi aitab kehal optimaalselt toimida ja säilitada tervist. Lisaks võib see aidata teil ka kaotada kaalu, suurendades ainevahetust ja vähendades happelise toidu puudusest tulenevat söögiisu.

Lühidalt öeldes…

Aluseline vesi on üha populaarsemaks muutuv tervislik alternatiiv tavaveele. Selle kõrge pH-taseme, mineraalide sisalduse ja reguleeriva mõju tõttu keha pH-tasemele on aluseline vesi suureks abiks teie tervise parendamisel. Aluseline vesi võib aidata ennetada haigusi, parandada ainevahetust ja aidata kaalulanguses.

Järelikult tasub see alternatiivne jook lisada oma tervisliku eluviisi hulka. Lihtsa viisina, et end keha pH-tasakaalustamise protsessis aidata ja üldist heaolu tõsta.