Nullkulu

Nullkulu

mida teha pärnus?

Mida teha Pärnus: Naudi Eesti suve pealinna!

Kas soovid Eesti suvelaagrisse sõita? Kui jah, siis külastage kindlasti Pärnut, riigi suvepealinna, kust leiate kaunid rannad, värvikad arhitektuurilised väärtused ja unikaalsed folkloori- ja kultuuripärandid. Selle artikli abil näete paljusid põnevaid asju, mida teha Pärnus ja kuidas veeta mõnusalt oma vaba aega.

Pärnu rand

Pärnu ranna hiilgus räägib enda eest, kutsudes teid ujuma ja päikest võtma. Rand on jagatud kaheks osaks, nii et võite valida rahvarohke ala ja vaiksemate piirkondade vahel. Rand on ligipääsetav isegi väikelastega peredele ja kõik on tasuta! Jalutage piki rannajoont ja nautige vaadet merest, kuni soojad päikesekiired teie ümber tantsivad. Kui soovite kõrguses käia, rentige ennast pardal purjetamiseks või vaadake merevaateid vaateplatvormilt.

Pärnu vanalinn

Pärnu vanalinn on rohkem kui 750 aastat vana ja rikkaliku arhitektuuriga. Peamised vaatamisväärsused on Raekoda ja The Red Tower, mis asuvad vanalinnas ja on peaaegu sajanditagused. Siit saate teada linnas valitsenud ajaloo ja iidsete mõjutuste kohta. Kuigi vanalinn väärib eraldi aega, saate seda lihtsalt jalgsi katta ja külastada teisi populaarseid turismisihtkohti, sealhulgas Rüütli aeda ja kontserdisaal Pärnu Endla. Võtke aega, et külastada kohvikuid ja poode, kus saate omal nahal tunda linna turistide hinge ja olla Pärnu pastoraadi hinne 2.

Kultuurikeskus Pärnu Concert Hall

Kultuurikeskuses saate nautida kohalikke balletiteatreid ja muusikakontserte. Peale ooperi- ja teatrietenduste pakutakse siin ka populaarseid tänapäevaseid etendusi. Lisaks aitab hoone iseenesest, mis oli varem Pärnu kuningaloss, suurepäraseid fotosid ja antud kohvik pakub erineval viisil loodud ja maitsvaid suupisteid.

Pärnu Muuseum

Kui otsite linnast rohkem ajalugu, on Pärnu Muuseum suurepärane koht külastamiseks! Siin saate teada Pärnu ajalugu ja kultuurilist pärandit kogu piirkonnas. Muuseumis on paik kogenud giidid, kes aitavad teil lõõgastuda ja tunda end nagu kohalik. Muuseumit võib külastada aastaringselt ja sissepääs on taskukohane.

Matkamine

Kui otsite ebatavalist ja aktiivset viisi linna lähemalt uurida, siis korraldage matk linna ümbruses. Matkates saate vaatamisväärsusi oma silmaga kogeda ja kohalike juhiste abil palju rohkem teada saada. Pärnu maastiku maamärgid, nagu pagari pojad, Vana-Pärnu kirik ja Uulu ökoloogiapark, on kaunid külastused.

Vaba aeg

Pärnu linnas on hulgaliselt atraktiivseid puhkekohti ja pargid, kus saab lõõgastuda. Teine tore mõte on sisse osta Pärnu puhkusekorvid, mis sisaldavad kohalikku toitu ja jooke ning rätikuid ja pleede. Ideaalne, kui olete planeerinud matka või rannas piknikule. Kui soovite massaaži või lõõgastuda basseinis või spaas, on Pärnus selle jaoks keerukas valik.

Lõpuks

Loodame, et meie artikkel aitas teil leida sobivaid tegevusi oma järgmise sihtkohana oleva Pärnu linnas. Olge avatud Pärnu ilusatele randadele, kultuuriuurimistele ajaloolises vanalinnas ja suurepärastele muuseumi- ja teatrietendustele. Nautige oma aega Pärnus!