Nullkulu

Nullkulu

mida teha õues?

Mida teha õues

Suveperioodil on stereotüüpselt väljas olevad ekskursioonid või lihtsalt kodused tegevused. Kuid kuidas teha suve veidi huvitavamaks? Mida teha õues, et kogeda uudishimu ja seiklust? Olgu te vaatate uut kogemust või puhastunnet, olgu te olete hõivatud või ikka veel lõdvestunud. Siin on mõned tegevused, mis teevad suve põnevamaks.

Korvpall

Korvpall on suur sport nii noortele kui ka täiskasvanutele. See tegevus on suurepärane viis rutiini murdmiseks. Samuti on häid võimalusi korvpalli mängida, isegi kui teil ei ole oma korvpalliväljakut. Näiteks, kohalikud parkid, vabaõhualad või koolide mänguväljakud pakuvad võimalusi mängimiseks. Korvpall on lõbus tegevus, mis pakub vaimset rahulolu ja heaolu läbi treeningu.

Jalgsimatka tegemine

Lõbus ja tervislik tegevus suveks on jalgsimatka tegemine. See on suurepärane viis lõõgastumiseks ja lähemaks saamiseks loodusega. Eestis on tõeliselt suurepärane loodus ja uimastavad maastikud. Matkarajad on näiteks Lahemaa, Egleskivi ja Paluoja, mis pakuvad suurepärast loodust ja ajaloojalaja loodust. Jalgsimatka tegemine aitab teil tugevdada lihaseid ja põletada kaloreid, samuti võivad teid motiveerida looduse ja loodusekaaslaste rikkused.

SUP ehk aeru-lauasõit

SUP on aeru-lauasõidu lühend. See uus mototrend on saavutanud suurt populaarsust Pakistani rannikust Eesti rannikualadeni. SUP on suurepärane viis avastada meie kauneid veesid. Lisaks sellele on alati tore seigelda – suumiline väljavaade on fantastiline sobiv ka stressi vähendamiseks ning pakub suurepärast ja harivat meelelahutust.

Matkamine

Kui te olete unistanud avastamisest värskes õhus, kuid ei suuda veel tundide kaupa jalgsi liikuda, on matkamine teie jaoks. Matkamine on lõbus, tervislik ja põnev tegevus, mis ühildab inimeste loomaarmastust looduskaunidusega. Eesti loodusest ja maastikest rääkimata, on paljudes linnades palju kohalikke radu ja rahvusparke, mis pakuvad ajaloolist ja looduskaitset.

Viskepink

Viskepink on kerge tegevus, mida saab hõlpsalt mängida koduaias või kohalikul spordiväljakul. See on suurepärane tegevus, mis soodustab lisaks heale pere-mõnusolekule ka konsentratsiooni ja koordinatsiooni. Loomulikult on ka teine variant võistelda sõprade vastu, kui te soovite enda oskusi parendada.

Supi-õhtu

Kõik armastavad õhtuid, mis kulgevad ja kellegagi pole kiiret. Miks mitte korraldada sõpradele õdus supimeku, kui te ei tea, mida õues teha? Supp on lihtne ja odav viis pakkuda maitseelamusi kas kodus või piknikul, isegi rannarannikul.

Kokkuvõte

Olenemata sellest, kas soovite jalutada, SUP-laua peal seikelda või korvpalli mängida, avastage omaenda seiklusi, mida õuetulek pakkuda võib. Kauni Eesti looduse võimaluste paljusus võimaldab teil kogeda looduskaitse tunnet, stressi vähendamist ja energiatõstmist ning tugevdada lihaseid ja kaotada kaalu. Niisiis, šedöön pakub teile mitmeid võimalusi, kuidas suveks teha primatekse toredaid tegevusi – seadistage aega, nautige loodust ja relaksake iseendasse ning lähedastesse!