Nullkulu

Nullkulu

mida teha et sünnitus algaks?

Mida teha et sünnitus algaks?

Sünnitus on ilus, kuid samas ka keeruline protsess, mis võib tekitada rasedale nii ärevust kui ka hirmu. Siiski, on mitmeid samme, mida saad astuda, et aidata sünnitusprotsessi algust kiirendada.

Füüsiline aktiivsus

Füüsilise aktiivsusega aitad sa oma kehal valmistuda sünnitusprotsessiks. Harjuta regulaarselt kergemaid püstkükke või käimist, kuid hoidu raskematest treeningutest. Samuti, tegele tegevustega nagu ujumine ja jooga, millega saad stimuleerida oma keha ning vähendada stressihormoonide taset. Kui sul on võimalik, siis käi palju jalutamas, sest see võib aidata sünnitusele kaasa.

Seksuaalsus

Seksuaalne aktiivsus on märgatavalt vähenenud raseduse ajal, kuid see võib olla üks hea võimalus, et sünnitus algaks. Ejakulatsiooni ajal eraldub hormoon nimega prostaglandiin, mis võib aidata käivitada sünnituse algust. Siiski, kui sul on terviseprobleeme, mis takistavad seksuaalset aktiivsust, siis ära seda sunni.

Nipp massaažist

Massaaž võib kaasa aidata sünnitusprotsessi algusele. Õpi massaažima oma rinnanibusid, sest selle abil eraldub hormoon oksütotsiin, mis aitab stimuleerida emaka lihaseid ja sünnitusel osalevaid hormoone. Pea meeles, et äkki algava sünnituse korral vältimaks emaka kokkutõmbeid, kui sa pole sellest teavitatud, võib rinnanibu massaaž olla ohtlik.

Isegi toitumine

Rasedad peaksid hoiduma toitudest, mis võivad kahjustada last ja nende keha, kuid mõningad toidud võivad sünnituse algust kaasa aidata. Konsulteeri arstiga, enne nendes toitudesse investeerimist. Näiteks on ananasses bromelaiin, mis võib pehmena teha emakakaela. Võid kaaluda datlite või rasedale ohutute vürtsidega toitude tarbimist.

Alternatiivmeditsiin

On olemas kvaliteedi tõestatud rahvameditsiinilisi vahendeid, mis võivad sünnituse käivitada. Peale raseduse 39-nädalat on külmpressi rakendamine jalgade all, samuti Tähelepanu punkti massaaž, mis asub jalalabal. Lisaks on akupunktuuri võimalus, mis on populaarne, kuid nende protseduuride väljapakkumine sõltub sinu arvamusest ja tohtril on täpsem info.

Muud ideed

– Nibu stimulatsioon: Kujutage ette, kui beebi imemine stimuleerib hormoonide eritumist, aitab ka nibustimulatsioon nende eritumist.
– Sage seksuaalakt: Tõestatud, et peamiselt sperma osana jõuavad prostaglandiinid tuppe ja aitavad sünnitust kiirendada.
– Teed ja ravimtaimed: Mesi on hea kaalu tõusuga aktiivsuse aktiveerimiseks. Samuti võite juua Himbeerteed, mis aitab tervendada emakat ja stimuleerida sünnitust.
– Galopaad: Kõik jäid teismeeas galopeos ringi ja nüüd teeb ta imet oma töös. Arvatakse, et üle 60 minuti hoidmine võib käivitada sünnituse.
– Puhake rohkelt: On tähtis, et armastaksid ennast ja kogu saatuse raseduse vältel. Mitte ainult füüsiliselt, vaid ka emotsionaalselt. Stressis emadelt võib sünnitus viibida rohkem kui palju teisi.

Kokkuvõte

Sünnitusprotsessi algus on erinev igal naisel, kuid võid kasutada ülaltoodud viise oma sünnituse alguse kiirendamiseks. On oluline märkida, et kõik rasedatele sobilikud viisid, nii et enne nendega tegelemist räägi oma arstiga. Kõige tähtsam on, et teie lapse sünnitus toimuks turvaliselt ja kiiresti. On aeg tervitada oma väikest inglit!