Nullkulu

Nullkulu

mida teha egiptuses?

Mida teha Egiptuses?

Kui otsite kohta, kus veeta oma järgmine puhkus, võib Egiptus olla just see koht, kus soovite oma puhkuse veeta. Egiptus asub Põhja-Aafrikas ja piirneb Vahemere, Punase mere ja Sudaani ning Liibüaga. Egiptus on tuntud oma suurepäraste randade, ajalooliste vaatamisväärsuste ja iidse kultuuri poolest.

Egiptus on ajalooliselt olnud maailma üks esimesi tsivilisatsioone ning sellel on suur kultuuriline pärand. Egiptuses on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, mida külastada ja avastada ning me anname teile mõned näpunäited, mida teha Egiptuses.

Head ajaloolised vaatamisväärsused

Kõige kuulsamad vaatamisväärsused Egiptuses on Giza püramiidid, mis on üks seitsmest maailmaimest. Need moodustavad tohutu büstiline kompleksi ja hauakambrid ehitati vaarao Cheopsi, Khefarase ja Mykerinose jaoks. Lisaks saab külastada ka Sfinksit, mis on umbes 20 meetrit pikk ja hõlmab Cheopsi püramiidi lõvi keha ja inimese peaga.

Teine ajalooline vaatamisväärsus on Abu Simbel, mis on kuulus kivitempel. See ehitati vaarao Ramses II ajal ja on kuulus oma kivikunstide poolest. Külastajad võivad nautida külastust ja imetleda ajaloolist arhitektuuri.

Kairo on Dashuri püramidide ja Memphis-Bubastise kompleksi kodu, mis on kuulus oma maalide ja skulptuuride poolest.

Looduslikud vaatamisväärsused

Lisaks ajaloolistele vaatamisväärsustele on Egiptuses ka palju looduslikke ilu. Näiteks on Punane meri suurepärane koht sukeldumiseks ja snorgeldamiseks. Rannikuäärsetel aladel on ka palju veesporti, milleks näiteks surfamine ja purjetamine.

Sinai poolsaar on ka kuulus oma looduslike vaatamisväärsuste poolest ning Aqaba laht on imekaunis koht, kus külastajad saavad nautida klaaspõhjaga paadisõite.

Kultuurivaba aeg

Lisaks vaatamisväärsustele ja ilule on Egiptus kuulus ka oma kultuuri poolest. Seal on palju kohalikke üritusi ja festivalidel, kus külastajad saavad nautida toitlustust, muusikat ja tantsu. Näiteks on ramadaanipühad, mis on kuulus ajalooliste vaatamisväärsuste kohta ning Egiptuse iidne pärimus ja kultuur tulevad selles perioodis eriti selgelt esile.

Põhja-Egiptuses on linn, mis on kuulus oma suurepäraste rändturgude ja kohvikute poolest, kus saab kuulata kohalikku muusikat. Ja kui sulle meeldib kunst, võiks hoopis külastada Egiptuse muuseumi, kus on palju erinevaid kujukesi, maale ja muud kunstiteoste.

Egiptus on suurepärane koht puhkamiseks ja lõõgastumiseks, kuna tal on palju looduslikke vaatamisväärsusi, ajaloolisi vaatamisväärsusi ja rikkalik kultuur ning seal on veel palju avastada ja pidada meeles. Mõistlik on planeerida oma reis hoolikalt, et te saaksite võimalikult palju näha, kuna Egiptus on suur riik. Kuid ükskõik, mida te otsustate teha, pole kahtlust, et Egiptus on puhkuseks täiuslik koht.