Nullkulu

Nullkulu

mida panna cv pealkirjaks?

Mida Panna CV Pealkirjaks

Tööandjad vaatavad enne kui teid palgale võtavad esmalt uurivalt teie CV-d. Teie CV pealkiri on üks esimesi asju mida tööandjad teie CV-st näevad. Tänu oma esimesele muljele on oluline valmistada CV pealkiri eeskujulikult ette. Olgu see siis kui sa oled värske tööotsija või otsid võimalusi oma karjääris liikumiseks.

Seejuures on vähetähtis kuidas te CV pealkirja formuleerite, kuid lisaks sellele peaksite meeles pidama ka oma CV eesmärki. Seega, selleks, et teha oma CV pealkiri rohkem kui pelgalt nimi või tiitel, siis antud artiklis uurime:

Olulised faktorid CV pealkirja koostamiseks.
Mida peaksite vältima oma CV pealkirjast.
Kuidas oma CV pealkirjastada professionaalselt ja eristuvalt.

Olulised faktorid CV pealkirja koostamiseks

Kui ütlen, et teie CV pealkiri on üheks esimeseks asjaks mida tööandjad teie taotluse juures vaatavad, siis te arvatavasti mõistate et pealkirja koostamine on väga oluline. Enne kui hakkate oma CV pealkirja koostama, võiks kaaluda järgnevaid faktoreid:

Tööandja vajadused: Vaata tööandja nõudmisi CV-le ning valmista oma pealkiri vastavalt neile vajadustele. Näiteks, kui otsid tegevjuhi kohta, peaks sinu pealkiri näitama, et oled suuteline võtma vastutust ja juhtima inimesi.
Enesereklaam: Kasutage pealkirja kui võimalust ennast müüa. Näiteks, kui otsid müügiedenduse kohta, võite oma pealkirjaks panna “Kasvatan müüki” või “turunduse proff”.
Olge konkreetne: Keskendage oma pealkirjas oma oskustele, kogemustele ja saavutustele.
Tehke oma otsus pealkirja kasuks: Pealkiri peegeldab selle, mida tööandja võib teilt oodata. Enne kui isikliku pealkirja panete, arutage seda pereliikmetega või sõpradega ja küsige nende arvamust.

Põhilised pealkirja tüübid

Funktsiooni pealkiri
Professionaalse identiteedi pealkiri
Haridusliku identiteedi pealkiri
Loominguline pealkiri
Võimsuse või kasu pealkiri
Aretuslik või karjäärivõimaluste pealkiri

Mida vältida oma CV pealkirjas

Kohatud emailid: vältige oma CV pealkirja valikul kasutamast kohatuid e-maili või kasutajanimesid.
Segased ja ebakindlad pealkirjad: kasutage vaid selgeid ja arusaadavaid pealkirju.
Üldised pealkirjad: vältige lihtsaid pealkirju nagu “Otsin tööd“ või “CV“.
Klišeed: Kasutage ainult värskeid ideid ja tehke ennast eristuvaks.

Kuidas oma CV pealkirja professionaalselt ja eristuvalt koostada

Nagu oleme juba maininud, on teie CV pealkiri üks peamisi asju, mida tööandjad teie CV-sse vaatavad. Hea CV pealkirja koostamine võib suurendada teie võimalusi töökohal edukas olemiseks ja tööandjatele silma paistmiseks. Siin on mõni näpunäide kuidas olla edukas oma CV pealkirjas:

Kasutage right-title tehnoloogiat: See on tööotsija koostatavate CV-de organisatsiooni tehnoloogia. Tehnoloogia aitab kokku panna teie CV pealkirja järgides automaatselt tööle kohandatud pealkirja. Kuna pealkiri töötab metaandmetena, võib see olla oluline otsingumootorite jaoks, mis on ettevõtete jaoks väga olulised.
Rõhutage oma väärtust: Hoidke oma pealkiri lühike kuid rõhutage samas oma väärtust ettevõttele. Võtke aega, et selgitada, missugune väärtus teie enda jaoks võiks olla ettevõttele.
Kaaluge oma pealkirja kohandamist töökoha järgi: Võite kaaluda oma pealkirja kohandamist töökoha järgi, mida soovite taotleda. Näiteks, kui kandideerite turundus juhi kohale, peaksite kasutama pealkirja nagu “turunduse taktika”. Kui kandideerite projektijuhi kohale, kasutage pealkirja “projekti juhtimine”.
Olge valmis iseend varustama: Kui olete värske tööotsija, kasutage oma pealkirja arengut ja tegevusi. Näiteks, kui olete projektijuht, siis kasutage pealkirjana “arendaja” või “tarkvaraarendaja”.
Kasutage oma pealkirjas oma positiivseid külgi: Oluline on oma pealkirjas kasutada oma positiivseid külgi. Näiteks, kui olete sotsiaalselt aktiivne, võite kasutada pealkirjana “kontaktvõrgustiku ekspert” või kui olete andekas suhtleja, võite kasutada pealkirjana “suhtlemine on minu tugevus”.
Lugege oma pealkirja nagu teisedki: enne kui oma pealkirja valite, proovige seda lugeda kui jälgija ja proovige aru saada, mida võite pealkirja kohta arvata.

Kokkuvõte

Kui hakkate koostama oma CV pealkirja, peaksite kasutama oma pealkirja kui võimalust ennast müüa ja ennast tööandjatele efektiivselt näidata. Antud artikkel oli suunatud factide ja näpunäidete andmisele teile nii, et olete valmis oma professionaalset pealkirja tegema. Kui kasutasite meie näpunäiteid, loodetavasti leiate ettevõtte, mis on teile sobiv.

Ärge unustage, et hea CV pealkiri võib teile pakkuda palju võimalusi kunagi tööle kandideerida, seega alustage juba täna oma unistuste töökoha leidmist.