Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida vastsündinule?

Mida kinkida vastsündinule? Ükskõik, kas ootate beebit või olete just vanemaks saanud, on oluline, et mõistaksite vastsündinu kingituste valimise kunsti. See võib olla raske ülesanne, eriti kui tegemist on teie esimese lapsega. Siin on mõned head valikud, mida saate kaaluda, kui soovite kinkida midagi, mis on nii praktiline kui ka meeldiv.

Esimesed kingitused

Kui olete oodanud pikisilmi oma uut beebit, siis on võimalik, et soovite talle lillekimbu, nukut või muud meelelahutust. Aga tegelikult vajab vastsündinu palju praktilisemat varustust. Siin on mõned kingitused, mis on alati sobivad.

Mähkimisalus

Üks parimaid kingitusi, mida saate anda, on mähkimisaluse ning beebi mähkimiseks vajaliku tarviku komplekt. Saate valida erinevate stiilide vahel ning kindlasti leiab igaüks sobiva. Mähkimisalus on praktiline ja vajalik ning igapäevaselt kasutatav ese.

Imetamispadi

Imetamine on beebiga koos veedetud intiimne aeg ning selleks on vajalik mugav keskkond. Imetamispadi aitab toetada nii ema kui ka beebi mugavust, vältides seljavalusid ning andes piisavalt tuge vajalike toimingute jaoks. Valige suurus vastavalt emale või küsige konkreetseid mõõte veebipoodidest.

Lapsevanker

Üksikute kingituste puhul on lapsevanker alati meeldiv variant. Kuigi see pole kõige odavam kingitus, on kindlasti mõistlik investeerida hea lapsevankrisse. Nii ema kui ka isa saavad oma väikese selles mugavalt ringi sõidutada.

Lapsepesa

Lapsepesa on ideaalne koht, kus beebi saab lõõgastuda või magada. Samal ajal on ta alati ema või isa lähedal ja pereliikmed saavad ka mõnusa kogemuse. Vedrukastmega lapsesaadid on väga praktilised ja mõnusad.

Riiete komplekt

Riided on alati populaarne kingitus. Kui teate ema või isad maitset, siis on garderoobis olemas erinevaid värvide ja materjalide valikuid. Lisage komplektile kübar või sall ja kingitus on valmis!

“Meie” kingitused

Kui soovite, et kingitus oleks emotsionaalse suhtlemise tulemus, võite kaaluda kingituste kinkimist “meie” nime all. See tähendab, et teete kingituse emale ja beebile võrdselt. Sellisel juhul eeldatakse, et teadmisi ema huvide ja beebi vajaduste kohta võetakse arvesse võrdselt. Siin on mõned kingitused, mis sobivad hästi “meie” kingituste jaoks.

Fotograafi seanss

Professionaalsete fotode tegemine on imeline kingitus. Selleks võite eelnevalt broneerida seansi vastava fotograafiga ning emaga sobiva aja. Seansi saab teha nii stuudios kui ka vabas õhus ning pildid on erakordselt ilusad. Enamasti saate ka kõik digitaalsed pilte ja trükitud pilte.

Sõrmus

Sõrmus, millel on õrn graveering , sisaldavad lapse nime või tema sünnikuupäeva on suhteline uus kingitus, kuid kindlasti üks õigus. Sel moel saavad nii ema kui ka tegelik kingitatav kauni ja unikaalse kingituse, mis on eriti väärtuslik.

Lapse esimene raamat

Raamat on alati hea kingitus, kui seda on hoolega valitud. Lapse esimene raamat koos värvide ja piltidega on hea alus tema lugemisharjumuste kujundamiseks. Siinkohal tasub eriti rõhku pöörata sellele, et see oleks nii vaimus kui ka kehaliselt mõõtkavas, kasutades analogiaid ja kirjeldusi, et teistes valdkondades kui lugemine ka äratundmist pakkuda.

Lapsehoid ja tugi

Kui olete lapsevanem ning olete sõbralikult vastu võtnud beebi, võite ka uurida, kuidas saate ema ja isale toeks olla. Sõbralikule naeratusele, tema kuulamisele ja kaunite kingituste kinkimiseks võite leevendada paljusid beebihoolekande väljakutseid ning tuua sõbralikku mitmekesisust elusse.

Kokkuvõte

Vastsündinule kingituste valimine võib olla raske ülesanne, kuid kui järgite neid näpunäiteid, saate kindlasti teha praktiliselt ja emotsionaalselt rõõmus oleva kingituse. Loomulikult on kingituste puhul alati oluline ka see, et mõelda beebi ja tema vanemate vajaduste ja huvide peale. Soovime Teile õnne kauni kingituse valimiseks!