Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida sõbrannale sõbrapäevaks?

Mida kinkida sõbrannale sõbrapäevaks?

Sõbrapäev on tähtpäev, mis tähistab armastuse ja sõpruse päeva. Paljud inimesed kogu maailmas tähistavad seda päeva oma sõprade ja lähedastega, kuid sageli ei ole lihtne leida sobivat kingitust, eriti kui kingituse otsa saabunud viimase hetkega. Selles artiklis leiate mõned ideed selle kohta, mida kinkida oma sõbrannale sõbrapäeval.

Käsitöökaubad

Kui teie sõbranna armastab kudumist, õmblemist või muid käsitööasju, siis kingi talle midagi, mille saate ise valmistada. Näiteks võite kududa sõbrapäeva teemalise salli või kampsuni, õmmelda põneva disainiga padjapüür või valmistada midagi muud erilist.

Tervislikud suupisted

Kui teie sõbranna armastab tervislikke suupisteid, siis kingi talle midagi sellist. Valmistage ise mõni tervislik ja maitsv suupiste, nagu näiteks pähklid, kuivatatud puuviljad, granola-batoonid või kodused energiapallid. Pakkige kingitus kaunilt, lisades sinna mõned šokolaadi viilud ning lõhnaõli küünlaid.

Kaunid ehted

Kui teie sõbranna armastab ehete kandmist, siis võib teil olla hea mõte talle kaunid ehted kinkida. Valige midagi enda maitse järgi, näiteks ilus kaelakee, käevõru või kõrvarõngad. Kaunite ehete valimisel on oluline mõelda ka sõbrapäeva värvidest: punane ja roosa on alati sobivad toonid.

Spa-päev

Kui teie sõbranna vajab lõõgastust pärast pikka töönädalat, siis võite talle anda kingitusena spa-päeva. Spa-päev võib sisaldada massaaži, näohooldust ja muid lõõgastavaid tegevusi. Samuti võite anda talle kingituseks iluprotseduuri, mida ta saab hiljem kodus ise kasutada.

Ilus raamat

Kui teie sõbranna armastab lugeda, siis võite anda talle ilusa raamatu. Valige midagi, mis sobib tema maitsele. Raamat võib olla romantiline lugu, põnev thriller või põnev seiklusjutt. Valige raamat, mis on pööratud ja kaasahaarav.

Fotonurga komplekt

Kui teie sõbranna armastab mälestusi hoida, siis võite talle kingitusena anda fotonurga komplekti. Komplekt võib sisaldada raami, seinakinnitust, ilusat fooni ja mõnda fotolinti. Teie sõbranna saab oma parimatest hetkedest ise ilusa foto nurgaga looma hakata.

Käekotid ja aksessuaarid

Kui teie sõbranna armastab ilusaid käekotte ja aksessuaare, siis võite talle kingitusena midagi sellist anda. Valige välja kaunis käekott, mille sisse saab panna veel ka väiksemaid asju nagu mobiiltelefon ja rahakott. Samuti võite valida mõned enda maitse järgi ehted või lipsud.

Köögitarbed ja retseptiraamat

Kui teie sõbranna armastab toiduvalmistamist, siis võite talle anda retseptiraamatu või köögitarvikud. Näiteks võite anda talle ilusa ja praktilise grillpanni või lõikelaua. Samuti võite valida mõne uue ja huvitava retseptiraamatu, mida ta saab katsetada.

Selles artiklis oleme andnud mõned ideed selle kohta, mida kinkida oma sõbrannale sõbrapäeval. Olenemata sellest, millist kingitust valisite, on oluline meeles pidada, et sõbrapäeval on oluline kingitus panna ilusasse pakendisse ning lisada sinna sõbralikud tervitused ja armastav sõnum. Happy Shopping!