Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida õpetajale jõuludeks?

Mida Kinkida Õpetajale Jõuludeks

Kui jõulud on käes, siis sageli me ei tea, mida kinkida oma kallitele õpetajatele. Isegi kui otsustame kingituse, siis tihti on see lihtne asi nagu jõulukaart või küpsisepakk. Kuid sel aastal, anna oma õpetajatele midagi erilisemat ja praktilisemat. Siin on mõned ideed selle kohta, mida õpetajale jõuludeks kinkida.

Personaalne tass

Kui su õpetaja armastab kohvi ja jooki, siis personaalse tassi andmine on hea valik. Võid lisada tassi tema nime või foto. See on eriline ja meeldejääv kingitus.

Visiitkaardikarp

Kui sinu õpetaja on äsja kooli lõpetanud, siis see kingitus võib talle väga meeldida. Visiitkaardikarbi abil saab ta korraldada oma kontaktid ja teda on lihtsam leida. Veelgi parem, sa saad valida unikaalse disaini, mis sobib tema isiksusega.

Popkraasid

Enamik õpetajaid võib töötada pika päeva jooksul ja tahab vahepeal suhu midagi suupärast. Popkraasid on ideaalne lahendus. Need on soolased ja maitsvad, kuid samas ka tervislikud ja orgaanilised. Popkraase on erinevaid maitseid ja sinu õpetaja kindlasti leiab oma lemmiku.

Pudel veini

Kui sinu õpetaja hindab klaasi veini lõõgastamiseks, siis pudel veini võib olla hea valik. Veendu, et sa tead tema maitse-eelistusi. Loomulikult on alkoholi kinkimine tubaka ja narkootikumidega seotud ohtudega. Veenduge, et kinkite ainult täisealisele õpetajale.

Taimed

Kui sinu õpetaja tunneb huvi aia ja lillede vastu, siis võib kingituseks olla üks väike taim. Näiteks kaktus ei vaja eriti palju hoolt. Kaktused on väga dekoratiivsed ja neid saab paigutada aknalauale või töölauale.

Pinal

Pinal on hea viis õpetajatele, et hoida oma tööriistu korras. Pinalid on erineva suuruse ja mustriga. Sa võid valida ka isikupärase disaini lisamiseks, näiteks tema nime või foto.

Käekiri Set

Stiilne käekiri on oluline osa juhuks, kui õpetajad peavad paberitesse kirjutama. Käekiri Set saab kasutada ka tavalise kirjutamise või allkirja andmisel. Veenduge enne ostmist, mis marki kirjutusvahendeid teie õpetaja kasutab.

Tänukaart

Tänukaart on suurepärane kingitus, et näidata oma õpetajale, kui palju te teda hindate. Kirjutage kaart käsitsi, lisades isikliku ja südantsoojendava sõnumi. Teie õpetaja hakkab kindlasti end väga hinnatuna tundma.

Kaelakee

Kaelakee on kingitus, mis sobib nii naistele kui meestele. Kaelakee lisab positiivseid emotsioone ja annab võimaluse isikupärase kingituse valmistamiseks. Võid valida ka värvi ja täpsustada, millist kujundust oma õpetajale meeldiks.

Õpetajate töövahendid

Sageli ei saa õpetajad endale lubada töövahendite jaoks palju raha kulutada. Pakkudes neile uusi vahendeid, võid sa aidata neil muuta oma õpetamise protsess mugavamaks ja produktiivsemaks. Näiteks võib kingituseks olla uus markerite komplekt, korrektsioonilint, paberilõikur jne.

Kokkuvõte

Õpetajate tänamine on oluline, kuna nad teevad meie elus suurt tööd. Kui jõulud on käes, siis anna oma õpetajale midagi erilist ja praktilist. Siin on mõned ideed selle kohta, mida õpetajale jõuludeks kinkida. Veendu, et oled kingituse hoolikalt valinud tema maitse, eelistuste ja vajaduste järgi. Veelgi tähtsam, näita oma tänu ja hoolivust, andes talle kingituse, mida ta hindab ja mäletab alati.