Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida kooli minevale lapsele?

Mida kinkida kooli minevale lapsele

Kooliaasta algus on üks olulisemaid sündmusi lapsevanemate jaoks. See on aeg, mil lapsed naasevad koos sõprade ja õpetajatega kooliaasta algusesse. Üks suurimaid väljakutseid sel ajal on leida kingitus, mis teeb teie lapse õnnelikuks. Selleks, et aidata teil otsustada, mida kinkida oma kooli minevale lapsele, oleme koostanud selle põhjaliku juhendi.

Kinkige midagi, mida teie laps vajab

Kuigi paljud lapsed ootavad kingitusi, mis on lihtsalt lõbusad ja põnevad, on kooli jaoks kitsaskohaks vajalikud esemed ning nende oskuslik hankimine toob teie lapsele palju rõõmu. Siin on mõned näited:

– Uus seljakott: Enamik seljakotte ei kesta rohkem kui 1-2 aastat, seega on uue seljakoti ostmine hea võimalus võidelda kulunud ja ebapraktiliste seljakottide vastu.

– Uus koolivorm: Kui teie laps alustab uut kooliaastat, siis võib uus koolivorm olla sobiv kingitus. See võimaldab neil tunda end enesekindlalt igal koolipäeval.

– Organiseerija: Organiseerija, kes annab teie lapsele võimaluse korraldada oma kodutööd, koolivahendeid ja muud, võib aidata tagada, et nad jäävad organiseerituks terve aasta vältel.

Kinkige midagi kooliväliseks tegevuseks

Kooli järel on oluline, et teie lapse elus oleks muudki, et ta saaks oma hõivatud ajakava kõrval ka lõõgastuda. Siin on mõned kingiideed:

– Muusikariistad: Muusikariistad nagu mängitavad kitarid, klaverid või trummid annavad teie lapsele võimaluse tegeleda loovusega ja lõbutseda.

– Sporditarbed: Kui teie laps on huvitatud spordist, siis võib sporditarvete ostmise kaalumine olla hea valik. Lisaks soovitame raamatukogusse ja kulturismi meistrivõistlustele minna.

– Kunstitarbed: Kunstitarbed nagu maalimis- või joonistuskomplektid sobivad lastele, kes armastavad loovust.

Kinkige mälestus

Kooliaasta algus tähendab, et teie laps kasvab järjest kiiremini – kinkides midagi, mis aitab neil salvestada selle aja mälestusi, võivad nad neid hoida pikki aastaid. Siin on mõned kingiideed:

– Pildiraamid: Pildiraamid, milles kuvatakse lapse parimad portreed, sobivad ideaalselt koolitulemustega mälestusena.

– Huvitavad raamatud: Raamatu kingimine on hea võimalus veeta aega koos oma lapsega ja aidata neil armuda lugemisse.

– Fotomapp: Koolivahetuse fotode salvestamine fotomappi võib aidata tagada, et teie lapsel on koolimälestused kauge tulevikuni.

Kokkuvõte

Kool on laste jaoks põnev, kuid ka hirmutav kogemus. Uue kooliaasta jaoks valmistumine võib aga olla lõbus ning laste jaoks on kingitamine üks põnev osa. Selle artikli juurest saate suurepäraseid ideid, mis aitavad teie lapsel koolis õnnelik olus püsida. Oluline on meeles pidada, et mida kinkida, oleneb sellest, mida teie lapsele meeldib ja mis aitab teda arenda oma huve. Lepitagem kokku, et meie kooliminevad lapsed on kõik need kingitused väärt!