Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida isale jõuludeks?

Mida kinkida isale jõuludeks: Parimad kingitused iseendale tasutud palga eest

Jõulud on periood, mil on tähtis oma lähedastele rõõmu valmistada ja kingitusi kinkida – see kehtib ka isa kohta. Kuid mida kinkida isale jõuludeks, kui pealtnäha tal kõike juba on? Klassikalised kingitused, nagu kampsun või rätik, on igavad ja ei pane tõenäoliselt isegi tema kulmu kortsutama. Seega, kui otsite originaalseid ja ainulaadseid kingitusi, siis olete jõudnud õigesse kohta. Selles artiklis räägime kõigest, mida peaksid teadma, et kinkida oma isale rõõmu ja naudingut.

Hakka aktiivseks

Isad armastavad aktiivseid kingitusi. Kui oma isale tahad midagi erilist kinkida, siis vautšerid aktiivse puhkuse jaoks nagu õhkutõusmine lendava päevaga jää-, lumeparkide külastamiseks, autode võidusõitudel osalemiseks või golfimängudeks, oleksid head vastavad ideed. Spordiürituse pileteid, mis laseb isal lemmikuga positsiooni asuda, peetakse samuti headeks kingitusteks. Ja kui sinu isa on sööstusõitja, siis Kingitus Lahenduste poe pileti supercar-hüppele kindlasti meeldib talle.

Räägi mälestustest ja tunnetest

Isad on perepead ja tunnevad rõõmu ajaloost, aga ka oma tähtsusest selles. Anna oma isale selline kingitus nagu „Elulooraamat”(“Memoirs”) teda aidates mälestusi kirjutada. Kogu sinu perekonna fotod, kõik sugupuud võivad olla temale meeldivaks üllatuseks. Meestele muidu ei meeldi kogemusi jagada, aga see hooliv kinkitus sinult võib neid muuta. Kui oled juba isa looga ammendatud, siis võid printida teemakohase pitsatiga trükisid. Sellised nagu “Minu isa ja mina”(“My Dad and I”), “Luban, et on tugev”(“I Promise I’ll Be Strong”) või “Eluaegne sõber”(“lifelong friend”) on väga ilusad ja emotsionaalsed.

Kinkige vanust arvestades

Kui otsite kingitust, siis on parim mõte, võtta arvesse Eesti isade keskmist vanust. Võimalik, et sinu isa on juba pensionil. Ja siis võiks panna kõik kokku – dieedi, tervise, kultuuri. Lõpuks pakuvad kulinaarsed elamused just selle jõulupühade ajal märkimisväärset rõõmu. Näiteks professionaalne kokk võib köögis valmistada midagi erilist. Viimaste aastate kokatrendid, nagu “Itaalia köögiõhtusöögid naturel”, “Kõik esimene – kalamari”(All first-squid) on ägedad ja trendikad.

Kui me räägime tervisest, siis kingitus nagu elektriline massaažitool annab isale palju mugavustune ja lõõgastumise aega. Kindlasti on üllatav, et ta see on just sinu poolt kingitud, ega siirast rõõmust pole otsa.

Kui personaalset kingitust soovitakse, siis meile sobib selline kingitus nagu kulda kullast väärtustatud kingitused, nagu aja lugu. Eriti sobivad sellised asjad, nagu tema sünniaasta ajalehed, mis räägivad samal perioodil ajaloos toimunutest ning muidugi selle kaunistuseks laetud maitseklass.

Tehnikate kingitused

Sobib ka kinkida tehnikaõhtuid, ainult kahjuks õhtud mööduvad ise. Parem kingi näiteks nutitelefon või tahvel, kui sinu päevane on veel päevakorras. Isad armastavad suuri ekraane ja kiiret tootlusvõimet. Seega kingituseks mehisele-isale võite minna uueveelse nutikuuli, drone`i või AR-mängu valimise teed. Fotosiiret ja videosalvestemudelite, näiteks GoPro kaamerad, sobivad ideaalselt isale paeluvamate valdkondade ja hobide jäädvustamiseks. Mis võib olla parem kingitus neile, kes väärtustavad uudsuseid ja trendikat tehnoloogiat.

Kuidas valida õiget kingitust

Isale õige kingituse leidmine võib kujuneda keeruliseks. Seega on mõned meetodid, mis aitavad valida meeldivaima ja sobivama kingituse. Esiteks, mõtle oma isale ja sellele, mis teda huvitab. Otsige, kui ta on juba midagi märkinud või öelnud, mida ta tahab. Teine võimalus on teha üllatuskingitusi, mis paneb ta naeratama ja üllatuma. Kolmas võimalus on saadaval kingitustega suurimat rahulolu. Tõenäoliselt on parim kingitus see, mille sinu isa saab panna kiirenemist leidma.

Järeldus

Emotsionaalsed ja südantsoojendavad kingitused on isadele väga olulised. Iga kingitus, mis mõeldud tema rõõmustamiseks, toob talle naeratuse näole ja tänulikkuse südamesse. Seega, kui otsite omasuguste kingitusteega kingitust, siis järgige meie nõuandeid ja muutke see jõuludest parim jõulude päev oma isale. Kingitus, mis tuleb südamest, tuleb ka mälupaika. Ilusat jõuluaega!