Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida aastasele lapsele?

Mida kinkida aastasele lapsele?

Lapsevanemad teavad, et aastasena on lastel raske tähelepanu koos hoida pikka aega. Sellegipoolest on oluline leida kingitus, mis sobib lapse arenguks ja millele ta mõneks ajaks tähelepanu pöörab. Selles artiklis vaatleme mõningaid kingitusi, mida aastasele lapsele osta.

1) Arendav mänguasi

Aastasena õpivad lapsed jälgima, katsetama ja reageerima. Arendavad mänguasjad pakuvad lastele võimalust oma oskuste ja võimete arendamiseks. Mõned head arendavad mänguasjad on klotsid, puidust pusled ja sorteerimismängud.

2) Raamatud

Lastele raamatute lugemine aitab arendada keeleoskust ja suurendada nende sõnavara. Raamatud, mis sisaldavad palju pilte ja värve, püüavad lapse tähelepanu ning aitavad kaasa ka tema fantaasiamaailma loomisele.

3) Interaktiivsed mänguasjad

Interaktiivsed mänguasjad, nagu rääkivad loomad ja muusikariistad, pakuvad lastele võimalust avastada helisid, sõnu ja lauseid ning samal ajal ka lõbutseda.

4) Vankrirattad

Aastasel lapsel on hea aeg õppida kõndimist, kuid mõnikord vajavad nad ikka veel vajalikku tuge. Vankrirattad on suurepärane võimalus lapse oskuste arendamiseks ja liikumiseks, kuna nad pakuvad toetust ja mugavust.

5) Muusikariistad

Muusikariistad on suurepärane võimalus arendada lapse muusikalist külge ja võimaldavad ka lõbutseda. Nende hulka kuuluvad väikesed trummid, kitarid ja klaverid.

6) Sõidukid

Sõidukid võimaldavad aastasel lapsel õppida edasi-tagasi liikumist, kuid need pakuvad ka palju lõbu. Nende hulka kuuluvad väikesed autod, rongid ja lennukid.

7) Komplektid

Aastasel lapsel on juba kindel hulk oskusi ja kompetentse, mis lubavad neil hakata lahendama lihtsamaid probleeme. Komplektid pakuvad lastele võimalust oma loovust proovile panna ja samal ajal ka oma probleemilahendamisoskusi arendada.

Kokkuvõtteks

Aastasele lapsele kingituse valimine võib olla keeruline, eriti kui olete mures tema arengu pärast. See nimekiri sisaldab mõningaid kingitusi, mis sobivad hästi teie aastase lapse arendamiseks. Olge loovad ja leidke talle meelepärane kingitus!