Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 8 aastasele poisile jõuludeks?

Mida kinkida 8 aastasele poisile jõuludeks

Jõulud hakkavad tasahilju lähenema ning saad järjest rohkem küsimusi, mis kingitusi teha. See on üks põnevamaid aegu aastas, kuid mida kinkida 8 aastasele poisile jõuludeks? Keskmiselt 8 aastasel poisil on palju huvisid, mis võivad muutuda järgmise aasta jooksul. Kuid järgnevalt leiad valiku erinevaid võimalusi jõulukingitusteks ja ideid, mis panevad kõigi silmad särama!

Aktiivne elustiil

Kas 8 aastane poiss on pidevalt liikvel ja otsib alati midagi uut proovimiseks? Sportlikud kingitused võivad olla just see, mis talle kõige enam meeldib.

– Jalgpall – kõik poisid armastavad jalgpalli. Tehke talle rõõmu ja kinkige talle sobiva suurusega jalgpall ja miksmitte mõni uus klubi särk?
– Ühine jalgrattamatk – pakujale tõeliselt elamusterohke kogemus ning hea võimaluse veeta kvaliteetaega koos lastega.
– Uisud – talvised kingitused pakuvad alati poistele elevust. Jääl uisutamine on jätkuvalt kõikide poiste lemmik ning see võib olla ideaalne kingitus talveperioodiks.
– Veekindel kaamera – kui poiss on uustulnukate seas surfamises, snorkeldamises või sukeldumises, siis veekindel fotokaamera võib olla suurepärane kingitus.

Loovus ja disain

Kas 8 aastasel poisil on suur kujutlusvõime? Kas ta armastab disainimist ja loomingut? Siin on mõned ideed, mis aitavad poissi oma loomingulisusega väljendada.

– Kineetiline liiv – Liiva segamine plastiliiniga, ettevõtmine, mida lapsed saavad teha tunde järjest. Kineetiline liiv on toode, milles lapsed saavad oma kujutlusvõimet ja loojutustusi rakendada.
– Loejad ja hobi jaoks – kui 8 aastastel poistel hakkavad juba tekkima oma huvid, siis võib nende jaoks leida midagi põnevat ka huvitegevuses.
– Lego komplektid – legod võivad olla loovuse ja fantaasia väljendamise viis.
– Värviraamatud – värvimine volditud raamatu lehtedel võib pakkuda lõõgastavat ajaveetmist ja arendada ka loomingulisust.
– Kaubamärgiga pliiatsid – andke 8 aastasele poisile tunda end täiskasvanulikuna ja kingige talle erinevates värvides kaubamärgiga pliiatseid, millega saab pusida, katsetada ja tõeliselt loov olla.

Mängukonsoolid ja raketiteadus

Kas 8 aastane poiss on valmis uute tehnoloogiale avastusretkeks? Siin on mõned huvitavad ideed, mis panevad nende mõtlemise ja uurimishimu tööle.

– Nutitelefon – 8 aastased poisid armastavad video mänge ning kui teil on nutitelefon, võite kaaluda jõulukingituseks vähe kallimat, kuid mänguritele mõeldud mudelit.
– Tõeline drone – tõelise lennutrainige erinevatele maismaa-, õhu- ja meresemetele.
– Raketiehituskomplekt – lapsed armastavad rakette. Teid võib üllatada, kui kaasahaarav saab olla jõulukingitus, mis meenutab lastele tähelepanu väärilist eset justkui kaotada.

Jah, jah, ma tean – see kõik on päris tehnoloogilises suunas. Ja see võib tunduda palju 8 aastase poisile, kes on just oma kuueks saanud ja kellel on juba nii palju avastamist. Kuid mida kinkida 8 aastasele poisile jõuludeks, nii et ta saaks oma intellektuaalsed oskused uutes komm”);
Kokkuvõte

Kingituste valimine 8 aastasele poisile jõuludeks võib tunduda suure väljakutsena, kuid valikuvõimalusi on palju. Oluline on valida kingitus, mis pakub poissile rõõmu, on aktiivne ja sobib tema isiksusele. Olge loomingulised ja ärge karta küsida nõu vanematelt, õpetajatelt või teistelt erialainimestelt, kes teavad, mida on poiste jaoks asjakohane. Suunake poissi oma tegemistega teiega perekonna ühistesse ettevõtmistesse!