Nullkulu

Nullkulu

mida kinkida 12 aastasele poisile jõuludeks?

Mida kinkida 12-aastasele poisile jõuludeks?

Jõulud on aeg, mil meie lapsed ootavad kingitusi ja rõõmu. Kuid see võib olla ka aeg, kus vanemad tunnevad end segaduses selle osas, mida kinkida oma pojale. Kui sa oled otsustanud kinkida oma 12-aastasele poisile midagi erilist, siis oleme siin, et aidata. Allpool oleme kogunud mõned ideed, mida tasub kaaluda.

Robotid ja Droonid

Robootika on tänapäeval väga populaarne ja meie pojad armastavad seda! Kui teie poeg on tundnud huvi robotite ja droonide vastu, siis võiks see olla suurepärane kingitus. Need mänguasjad on nii meelelahutuslikud kui ka harivad ning aitavad lapsel arendada oma loogilisi mõtlemisoskusi. Valik on lai – alates lihtsatest dünaamilistest kuubikutest kuni keerukate kaameratega droonideni.

Arvutimängud

Arvutimängud on samuti üks populaarne kingitus 12-aastasele poisile. Mängud võivad olla igasugused – alates sportmängudest kuni seiklusmängudeni. Kuid tasub kaaluda, et mängud on selles eas eriti sõltuvust tekitavad, nii et tasub veenduda, et teie poeg veedaks mängu ajal ainult mõistliku koguse aega.

Sporditarbed

Kui teie poeg on spordiga seotud, siis võib sporditarve olla õige kingitus. Jalgpalli- või korvpallivarustuskott on suurepärane kingitus neile, kes armastavad spordireisidel käia. Samuti võib kaaluda jõusaalikottide ja spordijalanõude ostmist.

Raamatud

Raamatud on kingitus, mis selles vanuses võib tunduda natuke igav. Kui aga viia oma poiss raamatupoodi ja lubada tal valida ise endale meelepärane raamat, siis saab sellest emotsionaalselt tähenduslik kingitus, mis võib julgustada teda rohkem lugema. Valige teemasid, mis huvi pakuvad – alates fantaasiast kuni ulmeni.

Tehnikavidinad

Kui teie pojale meeldivad vidinad ja tuleviku tehnoloogia, siis võib nutikell, aktiivsusmonitor või kaamerate kinnitused olla talle ideaalne kingitus. Need tooted on suurepärased, kuna need aitavad lapsel oma igapäevaelu jälgida ning pakuvad uusi väljakutseid.

Muusikariistad

Kui teie poiss armastab muusikat, siis tasub kaaluda muusikariista ostmist. Kitarri, trummide või muusikariista õppimine võib aidata tal oma loomingulisi oskusi arendada ning pakub ka aega kvaliteetseks lõõgastumiseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kinkimine 12-aastasele poisile ei pea olema keeruline. Meie selle artikli allpool olevad soovitused on vaid mõned paljudest võimalustest, mis on saadaval. Oluline on valida kingitus, mis teie poega tõesti inspireerib ja rõõmustab. Võimalik, et ta mäletab seda kinkimist kogu oma elu. Nii et minge ja tehke sellest pühaajast erilisem kui kunagi varem!