Nullkulu

Nullkulu

kus pidada 14 aastase tüdruku sünnipäeva?

Kus pidada 14 aastase tüdruku sünnipäeva

Sünnipäevad on erilised päevad, mis peaksid olema tähistatud eriliselt ja et neist jääks kauaks meelde, tuleks valida sobiv koht. 14-aastastele tüdrukutele on sünnipäevaplaanide tegemine tavaliselt keeruline. Vahel on raske leida kohta, kus saaks lõbutseda ja nautida ealiste kaaslaste seltskonda. Nii et, kus pidada 14-aastase tüdruku sünnipäeva? Siin on mõned ideed.

Bowlingukeskus
Bowling on alati lõbus ja tore tegevus. Selle sünnipäevalapsele sobivaks muutmiseks saab rentida kogu raja, serveerida snäkke ja suupisteid ja vaadata filme, mängida tantsumänge või laulda karaoke-laulu. See on ideaalne koht, kus 14-aastane tüdruk saaks oma sõpradega mööda päeva lõbutseda ja mängida.

Avar ruum
Kui soovid korraldada sünnipäeva teises kohas, kui kodus, võib olla hea valik ka rentida mahe, avar ruum. Tavaliselt on antud kohtades olemas kogu vajalik tehnika ja sidustarvikud. Laste peole võib sobida nii maakodu või suvituskoha kasutamine. Lapsed saavad mängida erinevaid seltskonnamänge, teha õuemänge ja nautida koos viibimist.

Veekeskus
Veekeskused on ideaalsed kohad suve sünnipäevapidude korraldamiseks. Saadaval on erinevad atraktsioonid, suuremad ja väiksemad basseinid, samuti sobivad seal erinevate lõbustustega muudatused suupisted ja joogid. Mõnes veekeskuses on olemas ka nii beebi kuid ka äärmist adrenaliinisõitu pakkuvad atraktsioonid, mis sobivad noortele. Ühesõnaga, kui tahad korraldada omapärase, veepõhise ja meeldejääva sünnipäeva, siis veekeskus on just kõige sobivam valik.

Kontsert
Kui sünnipäevalaps on muusikahuvi suur, võib olla hea idee temale korraldada elavat ja lõbusat kontserti kaasaegse suupäevaga. Saada kutsed noorte lemmikuist laulitele, DJ-dele + stiilse valguslahenduse ja seltskonnaks on igal juhul tantsuvalmis publik.

Paintballipark
Paintballiparkides saab korraldada lõbusat adrenaliinirikast sünnipäeva. Siin saab mängida mitmeid erinevaid mänge ja enne mängu alustamist antakse põhjalik koolitus ja korralik varustus, mis tagab nii ohutuse kui ka naudingu. See koht sobib ideaalselt neile lastele, kes on oma vanuses aktiivsed, kes soovivad midagi uut ja huvitavat proovida ning kellel on väga palju energiat seda kõike teha.

Toiduvalmistamis- ja küpsetamiskursus
Kui sünnipäevalaps armastab süüa teha, siis võib kaaluda toiduvalmistamis- ja küpsetamiskursust. Koos küpsetajal ja kokkade eestvedamisel saavad noored valmistada koos toitlustus- ja külmkahelõunasid ning edasi viia erinevaid söökiid tutvustavaid mänge. Selles vanuses on suured tüdruku pereeluks kohustuste omandamisel ka väikekulinaarne meisterdamine ning see ka kohevaks toidualane huvi kujundada.

Üritus väljaspool maja
Loomaaiad, kõrvalpõnevatest asjadest kus igav ei hakka, kinosid, loendamatuid, aga ka parke, kus võib tegeleda erinevate mängudega, kontserteid ja teisi üritusi, mis sobivad laste ürituste jaoks. Kui hetkele sobib, on ka vabaõhuüritused hea valik, kuna need on tavaliselt tasuta ja sobivad kõigile.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtlikult, kus pidada 14-aastase tüdruku sünnipäeva, on see täiesti sinu valik. Kõik sõltub sellest, mida sünnipäevalaps ise tahab ja kuidas tema sõbrad koos taotletakse. See tähendab, et peab leidma just nii koha, mis võiks noori tüdrukuid pakkuda erinevate tegevustearvi, tänulikusterohkel ja meeldejäävaks. Oluline on pidada meeles, et sõbrad ja temaga sünnipäeva lühikese tunniga, nii et kui saad just parasjagu korraliku sünnipäeva, võib mälestus jääda igaveseks!