Nullkulu

Nullkulu

kus pärnus süüa?

Kus Pärnus Süüa: Parima Toitu Otsinguil

Pärnu on üks Eesti populaarsemaid turismisihtkohti, rõõmustades külastajaid nii merevaadetega kui suure valikuga söögikohtadega. Kui oled stardipositsioonis oma päevaseks toidunaudinguks viimast valikut tehes, siis siin on mõned soovitused, mida kindlasti tasub proovida.

Steffani Pizzeria

Steffani on tõeline klassika Pärnu restoranimaastikul. Lisaks maitsvale toidule on see ka hinna poolest väga mõistlik valik. Restoranil on suur menüü, pakkudes nii pitsat kui ka suurepäraseid pastaroogasid.

Mahedik

Kui oled taimetoitlane, siis Mahedik on parim valik Pärnu toidukohatelt. Mahediku menüü on täis mahedaid ja tervislikke roogi, pakkudes lõõgastavaid toiduelamusi mereäärses atmosfääris.

Ammende Villa

Ammende Villa on elegantne ajalooline boonus Pärnu toidumaailmas. Restorani avarad ja valgusküllased ruumid on ideaalsed õhtusöögi jaoks sõprade ja perega. Ammende Villa pakub oma menüüs uuenduslikke roogi ja inspireerivaid maitseelamusi.

Supelsaksad

Kui soovid nautida mereäärses asukohas hommikusööki, siis Supelsaksad on parim valik Pärnus. Menüüst leiad traditsioonilisi hommikusöögitoite, kuid ka huvitavaid ja maitsvaid võileibu.

Pärnu Kalamajakas

Kui soovid maitsta Pärnu kõige värskemat kala, siis on Pärnu Kalamajakas ideaalne koht. Restoran on mõnusa atmosfääriga ja menüü on pühendatud mereanniroogadele. Soovitame kindlasti proovida nende suurepäraseid karritigusid.

Raimond

Kui otsid eksklusiivset toidukogemust, siis peaksite külastama restorani Raimond. See on Pärnu kõige luksuslikum söögikoht, kus pakutakse hoolikalt valmistatud roogi. Raimondi restorani eriblika on kindlasti pardikoib, mida tasub kindlasti proovida.

Kohvik Supelsaksad

Kohvik Supelsaksad on suurepärane koht hommikukohvi ja -ampsude nautimiseks. Siin saate nautida mõnusat keskkonda ja kosutavat toitu. Meie soovitus on kindlasti nende maitsvad croissantid.

Pärnu Turg

Kui tahad kohalikku kogemust, siis selleks tuleb kindlasti külastada Pärnu turgu. Siin saate maitsta Eesti parimaid koduseid hoidiseid, pagaritooteid ja värskeid marju.

Supelsaksad Beach Bar

Supelsaksad Beach Bar on ideaalne söögikoht, kui soovite pärast ujumist suupisteid või jooke nautida. Restoranil on rannabaari stiilis menüü ja mõnus õhkkond.

Villa Wesset

Kui otsid romantilist õhtusööki, siis Villa Wesset on parim valik. Restoran on üks Pärnu hinnatumaid söögikohti, pakkudes maitsvat toitu ja suurepärast teenindust.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pärnus on palju maitsvaid toidukohti, mis sobivad igaks juhuks – alates romantilistest õhtusöökidest kuni suupisteteni rannabaaris. Loodame, et need soovitused aitavad teil oma järgmise toiduelamuse leida. Bon appétit!