Nullkulu

Nullkulu

kus on minu koduke sõnad?

Kus on minu koduke sõnad: leidmine, kaotamine ja taaskasutamine

Kodu on koht, kus me veedame kõige rohkem aega, kus me tunneme end turvaliselt ja kus me saame olla oma tõelised minad. Seetõttu on oluline, et meie kodu oleks hubane, ilus ja meie endi looming. Kahjuks juhtub ka, et me võime kaotada oma kodu mõistes, kas füüsiliselt või emotsionaalselt. Siin on mõned viisid, kuidas leida, kaotada ja taaskasutada oma kodu sõnu.

Leidmine

Mõnikord tunneme end kaotatuna, sest me ei teata, kust alustada. Sama kehtib ka oma kodu otsimise kohta. Lihtne lahendus on alustada sõnavara loomisest, mis sobib kõige paremini teie kodu kirjeldamiseks. Kodu võib olla erinevate tundmuste allikas, nagu mugavus, kaitse, juurdevool ja mälestused. Seega on oluline valida sõnad, mis kirjeldavad kõige paremini teie kodu tunnet.

Sõnavara moodustamisel aitab kaasa ka asjaolu, et kirjeldate oma kodu asju nende omaduste järgi. Näiteks kui teil on imeline vaade oma toa aknast, siis kirjeldage määratlust “hämmastav vaade”. Kui teie kodus on palju rohelust, märkige liigi nimed ja sõnastage, kuidas nad teie sisustusse sobivad. Need väikesed detailid aitavad teil leida oma koduse sõnavara ja kirjeldada oma kodu kirjeldavat ilma jõupingutuste ja segaduseta.

Kaotamine

Kahjuks võime kaotada oma koduse sõnavara, kui me oma kodus pikka aega ei ela või kui midagi muutub. Kui see juhtub, tunneme end emotsionaalselt kaotatuna ning ka meie luuletused ja inspireeritud tööd kannatavad. Siin on mõned meede, kuidas vältida oma koduse sõnavara kaotamist.

Esmalt ärge kartke kodu uusi tunnetusi kirjeldada. Kui olete südamest teel kodu ostanud, siis kirjeldage oma kodus kõike, mis tundub teie jaoks täiesti uus. Ükskõik, kas see on värvilahendus punasest oranžini või köögi teisaldamine teisele seinale, tuleb kõik üles laadida oma koduse sõnavara saidile. Niimoodi saavad uued sõnad asendada vanu sõnu ja teil on rohkem sõnu, mida kasutada oma kodu kirjeldamisel.

Mis puutub kaotaud sõnadesse, siis ärge muretsege, sest sõnu võib taastada. Kasutage sõnastikku selleks, et leida sarnaseid sõnu, kui sa ei mäleta, millist sõna sa algselt kasutasid. Kui teate, kui teie kodu ruumis kõige paremini välja näeb, siis saate kirjeldada uuesti seda kena ja tavalist ruumi, mis kindlasti avaldab taas muljet.

Taaskasutamine

Õnneks pole sõnade kaotamine koduse sisustuse kirjeldamisel põhjus paanikaks. Seal on palju viise, kuidas saate asju taaskasutada. Üks selline viis on leida inspiratsiooni uuesti, kas lugedes ajakirju või külastades uue linna turumaad. Kui leiate uue mööblieseme, mis sobib hästi teie kodu sisustusega, soovitame sellele kompvekkide kirjeldust kohe kasutada. Niimoodi aitate teil töötada uute ideedega loodud uue sõnavara lisamisega oma koduse kirjutamise kogukonnale.

Sisuliselt annab teile uute ideede saamine võimaluse sünteesida uue sõnavara teie olemasoleva koduse sõnavaraga. See on suurepärane viis muuta oma kirjutamine orgaaniliseks ja vastasmõjuks. Kui olete sõnava seadmisega raja peal, on palju lihtsam oma koduse sõnavara kaotsiminekuga silmitsi seista, sest olete loonud kohta, kus uus inspiratsioon võib tulla.

Lõppu

Leidmine, kaotamine ja taaskasutamine on kõik osa koduse sõnavara protsessist. Me võime kaotada oma sõnad ja tundeid kodu suhtes, kuid me saame neid ikkagi taastada. Lühidalt öeldes on kodu mitte ainult koht, kus me elame, vaid ka väljendus meie tõelisest minast. Seetõttu on oluline leida uusi viise, kuidas kirjutada kodus soojalt ja kirjeldada kõiki selle üksikasju.

Esiteks on vaja leida oma koduse sõnavara alus. Kui teate, millised oli teie kodu tunnetused, on nov eeltatavam kirjeldada oma kodu visuaalselt ja lisada uusi sõnu, kui olete otsustanud oma kodu kujundamisel midagi muuta. Kui te ei leia oma koduse sõnastikku, ei pea te end halvasti tundma, vaid leidke uusi ideid, nt ajakirjades, turu kohtades või püsides kodus. Uued ideed sulanduvad teoavaga ja siis on teil taaskasutatud kodune sõnavara, mis kirjeldab teie kodu kõige paremini. Nii et tee edasi ja hakka kohe kirjutama!