Nullkulu

Nullkulu

kus müüa raamatuid?

Kus müüa raamatuid

Kui soovid oma vanu raamatuid müüa, pole see kuigi keeruline. Kusjuures, alati on võimalik leida keegi, kes oleks huvitatud just sinu raamatu ostmisest. Kuid kust leida neid, kes raamatu ostmiseks valmis on?

Internet on suurepärane koht raamatute müümiseks ja ostuks, kuna siin on võimalik koheselt ulatuslikku publikut saavutada. Järgnevalt vaatame, mida tasub teha, et just sinu müügis olevad raamatud leiaksid oma ostjad.

Eraisikud
Kõige lihtsam viis raamatute müümiseks on enda lähedaste või sõprade hulgas küsides. Seega, proovi uurida, kas sinu lähedastel ei ole huvi su raamatute vastu. Veelgi parem, palu neil oma sõnumeid oma tutvusringkonnast edasi jagada või postitage oma huvipakkuvatest raamatutest oma sotsiaalmeedia profiilidesse.
Suure tõenäosusega leiad keegi, kes võiks sinu raamatutest huvitatud olla, või nende jaoks kellegi, kes huvitatud võiks olla.

Internetiportaalid
Olemas on mitmeid internetiportaale, mida võib raamatute müümiseks kasutada. Näiteks, võid kasutada Müüa.ee, Osta.ee või KuldneBörs.ee portaale. Nendega saad tuttavaks ka selle maailma kasutajatega, seega võivad olla eelistatud portaalis kasutajate otsingud või vastupidi.

Riiulipind.ee
Kui teised portaale on mõeldud kasutamiseks peamiselt eraisikute poolt, siis Riiulipind.ee keskendub just raamatupoodidele ja antiigipoodidele, kes tahavad oma tooteid interneti vahendusel nähtavaks teha.
Portaaliga liitumine on lihtne ning sinu raamatud saavad tänu sellele laiema ulatuse. Kui oled eelnevalt avanud konto mõnel euroopa riikide veebilehel, kasuta neid, et oma kaupa müüa ka välismaalastele.

BookDepot.ee
Kui soovid oma vanadest raamatutest vabaneda, salvestades need samal ajal uutele inimestele, kes tahavad neid lugeda, siis võid kasutada sellist teenust nagu Book depot.
Book depot on Eesti esimene online-raamatukogu, mille eesmärgiks on võimaldada lugejatel taaskasutada oma vanu raamatuid. Lihtsamalt öeldes saad registreeruda saidile, lisada raamatud, mida soovid ära anda, ja saadki alguse selle saamis-, annetamis- ja vahetamisprotsess. Book depot on mugav viis taaskasutatavate raamatute müümiseks.

Facebook Marketplace
Facebook Marketplace on üks parimaid kohti raamatute müümiseks, sest selles sotsiaalmeedia platvormis on inimesed juba olemas ja neil on ligipääs sinu müügi kuulutustele. Peale selle, kui sul on juba Facebooki konto, siis lihtsalt vali ‘Marketplace’ ja hakkada süstemaatiliselt välja panema oma müügiks mõeldud raamatuid.

Lõppsõna
Kokkuvõtteks võib öelda, et raamatute müük ei ole keeruline, kuid tasub vaeva näha, et need jõuaksid müügikuulutuste portaali, kus neil on suurem väärindus ja need kiiremini müüdud saavad. Olgugi, et internetis leiduvaid müügivõimalusi ei jõua pidevalt jälgida, siis tuleb valida välja olulisimad müügipunktid, mis töötavad Sinu jaoks kõige paremini.