Nullkulu

Nullkulu

kus kulgeb kuu akordid?

Kus kulgeb kuu akordid

Kuigi enamik meist teab, mis on akordid, on kuu akordid ehk astroloogilised akordid ehk Mandzhurian päritolu akordid, teema, mis võib meid kõiki erutada ja muuta meie elu. Enamasti on see teema tabu ja seda peetakse pseudoteaduseks, kuid fakt on see, et see on olnud tähtis teema ajaloos, ühiskonnas ja isiklikus suhtes. Seega tahame me selles artiklis avada kuu akordide maailma ja selgitada, mis see tegelikult on.

Mis on Kuu akordid?

Kuu akordid on kuue astroloogiamärgi segu. Nende kuuakordide all peetakse silmas seitset astroloogia plaani (Veenus, Merkuur, Neptuun, Mars, Saturn, Uraan ja Jupiter), mis on paigutatud konkreetsele grupeerimisele, et mõjutada inimese isikupära ja vaimset seisundit.

Millist vaimset ja kehalist tervist aitavad need grupid mõjutada?

Kuu akordid, mis on kättesaadavad kõigile täiskasvanutele, võivad aidata parandada nii meie vaimset kui füüsilist tervist. Kui jälgite regulaarselt neid grupeerimisi, märkate ilmseid muutusi oma elus ja käitumises. Need muutused on omakorda seotud puutega looduslikele jõududele, mida rakendatakse meie sisemistele süsteemidele ja organitele.

Kuue akordi süsteemi loomine

1920-ndate aastate alguses rajas Hiina originaal Mandžuuria astroloogia, mille aluseks on see, et kuue astroloogiamärgi tõttu muutub meie elu. Kuu akordide süsteemi loomisel täiustati tasakaalustamist, et määrata iga indiviidi tugevused ja nõrkused. Need grupid annavad edasi positiivseid vibratsioone ja negatiivseid emotsioone, samas kui iga inimene üritab neist mõjudest õppida ja ennast paremaks muuta.

Kuidas mõjutavad kuu akordid inimest?

Kuuakordid mõjutavad inimesi erineval moel. Mõned inimesed tunnevad end kohe paremini, teised võivad tunda ennast halvemini, kuid üks asi, mida märkate, on see, et teie elu muutub. Näete, et teatud inimesed ja olukorrad tunduvad teie jaoks paremad ja muutuvad vibratsioonide muutuste tõttu.

Mida peate tegema, et kogeda kuu akordide mõju?

Kuu akordid on kättesaadavad kõigile. Peate lihtsalt hoidma nendega seotud objekte teie läheduses, näiteks taskurätikuid, klaasnõusid või isegi riietusesemeid. Lisaks saate oma elustiili kohandada, et aidata teil kuu akordide vibratsioonidega kaasas käia. See hõlmab tervisliku toitumise ja aktiivse eluviisi juurutamist. Kui rakendate neid põhireegleid, märkate peagi, kuidas teie elu muutub ning kuidas kuuakordid mõjutavad teie käitumist ja vaimset tervist.

Kokkuvõtteks

Kuigi kuuakordid pole tingimata teema, mille üle me igapäevaselt mõtleme, on see siiski meie elule oluline. Nagu olete selles artiklis lugenud, on kuuakordide süsteem loodud selleks, et mõjutada meie vaimset ja füüsilist tervist ning pakkuda positiivset vibratsiooni iga indiviidi elus. Kuuakordide mõjud on võimelised meie elu muutma ning aidata meil elada täiuslikumat ja tasakaalustatumat elu. Seega palume teil proovida seda mandžuuria astroloogia süsteemi ja selle praktikat juba täna, et kogeda selle positiivseid tulemusi.