Nullkulu

Nullkulu

kus asub bali saar?

Kus asub Bali saar –
Bali on üks parimatest ja tuntumatest puhkuse sihtkohtadest Aasias ning ka kogu maailmas. Kui olete unistanud enda troopilisest puhkusest, siis on Bali just õige koht selliseks elamuseks.
Bali on Indoneesia saar, mis asub Vinsoni väina läänekaldal. See on väike saar, kuid külastajatele pakub ta palju – imeilusad rannad, vulkaanid, maalilised riisipõllud, suurepärane kohalik toit ja kultuuriline rikkus. Seetõttu on Bali populaarne mitte ainult perekondade ja sõprade hulgas, vaid ka paaride ja honeymoonersite seas.

Rannad
Bali Aadria meri on kuulus oma ilusate randade poolest, mida on siin palju. Saare põhjaosas asuvad rannad on üldiselt valged liivarannad, kuid Kuta ja Jimbarani rannad on tuntud oma tumeda liivaga. Kui otsite rahulikku päevitamise kohta ilma liiga palju rahvahulgaga, siis on Lovina rannik ideaalne valik, kuid kui soovite minna lainetele ja surfata, siis võite minna Uluwatu randa, kus on suured lained ja kaunis vaade merre.

Kultuur ja traditsioonid
Bali on tuntud ka oma rikkaliku kultuuri ja traditsioonide poolest. Bali inimesed on väga külalislahked ja sõbralikud, nad armastavad oma kultuuri näidata ja külastajatega jagada. Siinseid usutalitusi võite isegi ise külastada. Kui soovite kogeda kohalikku kultuuri ja traditsioone, siis külastage kindlasti ühte Bali tantsuetendust, kus näete rikkalikku kostüüme, imelisi tantse ja kuulete traditsioonilist muusikat.

Vaatamisväärsused
Bali on täis mitmeid vaatamisväärsusi. Näiteks kui olete huvitatud ajaloost, siis külastage kindlasti Ubudi küla, kus leiate uhkeid templikomplekse ja palju muud huvitavat. Aga kui olete loodusearmastaja, siis vaadake kindlasti Mount Baturi vulkaani või Besakih templeid, mis pakuvad hingematvaid vaateid.

Kohalik toit
Bali köök on tuntud oma maitsvate toitude poolest, mis on täis vürtsikat maitset ja rikkalikke maitseid. Kui puhkate Balil, siis proovige kindlasti kohalikke roogasid, nagu näiteks Nasi Goreng, Mie Goreng või Babi Guling. Kui soovite nautida õhtusööki maalilises atmosfääris, siis soovitame külastada Jimbarani randade kalarestorane, kus serveeritakse kohaliku kalurite värskelt püütud mereande.

Kokkuvõtteks
Kus asub Bali saar on küsimus, millele meie artikli alguses vastasime. Bali on unikaalne koht, mis pakub oma külastajatele palju elamusi ning kus saate ennast nii hinge kui ka kehaliselt laadida. Meie soovitus on, et kui plaanid puhkuse sihtkohta valida, siis lisage Bali oma loendisse ning koguge unustamatuid elamusi. Lisaks leiavad kõik külastajad vastuse ka küsimusele, kus asub Bali saar.