Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha sirgendajaga lokke?

Kuidas teha sirgendajaga lokke

Kas teadsid, et sa ei pea sirgendajat kasutades ainult juukseid sirgendama? Jah, õigesti kuulsid – saad oma juustesse ka ilusaid lokke teha. Järgnevalt jagamegi teiega mõned nipid, kuidas sirgendajaga ilusaid lokke teha.

Valmista juuksed ette

Ilusate lokkide alus on terved ja hoolitsetud juuksed. Nii et enne sirgendamist veendu, et su juuksed oleksid korralikult pestud, kuivatatud ning kammimist lõpetanud. Soovitav on kasutada ka kuumakaitsevahendit, et juuksed kuumakahjustuste eest kaitsta.

Valmista vajalikud tööriistad ette

Lisaks sirgendajale vajad ilusateks lokkideks ka klambreid ning kammi. Klambrid aitavad juuksed kinni pidada, kui sa parasjagu näiteks hoopis teist poolt juuksest krõpsuga kinni hoitud. Kamm aitab aga juuksed paremini eraldada ning valmistada ette nende sirgendamist.

Alusta alumistest kihtidest

Heade tulemuste saavutamiseks on oluline alustada sirgendamist alumistest kihtidest ning liikuda järk-järgult ülesse. Nii ei jää ükski juuksekiht pingule ning lokk kujuneb ühtlaselt kogu juuksekarva ulatuses.

Loo lokk

Kanna juukseotsad klambriga ning kerli need ettevaatlikult juuksekarva peale. Keera juuksekarv klambrist läbi nii, et see voldiks end ümber klambri ja keerleks sellega koos. Hoia seda paigal umbes 10 sekundit ning seejärel vabasta ettevaatlikult juukseots. Korda seda toimingut kogu juuksepikkuse ulatuses.

Viimistlus

Kui oled kõik juuksed lokkis ning rahul tulemusega, siis aeg on viimistlemiseks. Lase lokid veidi maha jahtuda, et need fikseeruksid paremini ning siis kamm neid õrnalt lahti. Soovi korral võid lisada juuste külge ka lakki, et lokid saaksid veelgi paremini püsida.

Järeldus

Nii lihtne see ongi – saad sirgendajaga oma juustesse ilusad lokid teha! Oluline on siiski meeles pidada, et kuigi seda on lihtne teha, võtab see ikkagi aega ja tähelepanu. Ära kiirusta ega tõmba liiga tugevalt juukseid klambritega ning kasuta kindlasti kuumakaitsevahendit. Ühtlasi pea meeles, et igal juuksetüübil on oma eripärad, seega võib esialgu katsetamine veidi aega võtta – kuid lõpuks on kõik vaeva väärt, kui saavutad ilusad lokid!