Nullkulu

Nullkulu

kuidas teha lokke?

Kuidas teha lokke

Lokkide tegemine juustele on suurepärane viis oma välimust muuta ja ennast värskendada. Siiski võib lokkide tegemine olla keeruline, kui te ei tea, kuidas neid teha. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil õppida, kuidas teha lokke, mis püsivad terve päeva.

Esmalt tuleb kuivatada juuksed kindlasti kuivaks, oluline on mitte teha märja juukse pealt lokke. Kuivatage oma juuksed kuivati ​​abil, aga ärge unustage kasutada kuumakaitsespreid.

Tegemaks juustele ilusaid lokke, on vajalik valida õige kuumakaabits. Juustele sobib eelistatult keraamiline plaat ja reguleeritav temperatuur. Kuumakaabitsit tuleb kuumutada tavapärasest kõrgem temperatuur.

Kergete ja õhukeste juuste puhul proovige kohevust lisada. Esmalt tuleb jagada juuksed väikesteks osadeks ja keerata need kõikjalt erinevatesse suundadesse. Niimoodi tekivad juustesse loomuliku välimusega lained ja lokid.

Kui teil on rasked ja paksud juuksed, siis keerake juukseid kõigepealt alla ja seejärel peal oleva osa tagurpidi. Sellega tekib väga ilus väljanägemine, kuid ärge unustage juukseid mitte üle kuumutada.

Kui soovite, et lokid püsiksid terve päeva, proovige kasutada lokipihustit. Lokipiserdamine kindlustab Teie lokkide püsivuse kaua. Kindlasti ärge unustage kuumakaitsespreid, sest lokipihusti ja kuumus kipuvad juukseid kahjustama.

Kui Teie juuksed on pikad, siis kasutage klaasist või plastikust lokirullikuid. Võtke väikselt osalt juukseid ja keera lokirullikute peale. Hoidke neid lokirullikuid juustes umbes 10 minutit.

Ärge unustage, et sidumisrihmad, mis hoiavad teie juukseid paigal, võivad teie juukseid kahjustada, sest liiga tugevasse elektri- või kuumusetaandurisse sattumine on väga ebasoovitav.

Kokkuvõte
Kokkuvõttes on kuidas teha lokke lihtne, kuid tuleb meelde jätta, et kuumtööriistad võivad teie juukseid kahjustada ja seetõttu on oluline kasutada kuumakaitsesidevärvide, kasutada sobivaid kuumtööriistu ja õigeid tooteid. Samuti on oluline, et Teie juuksed oleksid kuivad, kuna märgade juuste kuumtööriistade kasutamine võib põhjustada kahjustusi. Loodame, et need näpunäited aitavad teil õppida kuidas teha lokke, mis püsivad terve päeva!