Nullkulu

Nullkulu

kuidas taltsutada lohet 4?

Kuidas taltsutada lohet 4: Kuus lihtsat sammu drakooni kasvatamiseks

Kas oled valmis sukelduma maailma, kus lendavad draakonid, rüütlid ja võitluskunstnikud moodustavad haarava seiklusloo? Kui nii, siis on kõrge aeg õppida kuidas taltsutada lohet! Selles artiklis jagame kuut lihtsat sammu, mis aitavad sul saada suurepäraseks lohekasvatajaks ning kirjeldame ka kõige olulisemaid fakte lohekasvatuse kohta.

Leia sobiv lohe

Võib-olla tundub sulle selle etapina pelgalt selle, et sirvid internetist või looduslikust keskkonnast sobiva lohe, kuid leida seda, mis sobib just sulle, võib olla esimene ja üks raskemaid samme. Kuidas siis valida?

Kõigepealt mõtle, millist lohet soovid taltsutada. Kas soovid draakonit, kellel on intelligentne loomus ja suurepärane lennukiirus või soovid tugevat lohet, kes on valmis sind kaitsma ning kellel on suurepärane löömisjõud? Järgmine samm on valida lohe, mis sobib sinu huvide ja eelarvega. Peale selle on veel oluline valida lohe, kes elab sobivas kliimas, vastasel juhul võid lühendada tema looteperioodi.

Loo sobiv kasvatamise keskkond

Kui oled leidnud endale sobiva lohe, siis peaksid looma keskkonna, mis annab talle vabaduse ja mugava elu, andes samal ajal ka piisavalt kohta tema kasvamiseks ja arenguks. Vali piirkond, kus on suur ruum lennutamiseks, sest lohe armastab tõusta ilusa ja kõrge lenduga. Ära paku liiga külma ega kuuma keskkonda, vaid loo mugav temperatuur, mis sobib harmooniliselt lohe iseloomu ja füüsilise tervisega.

Toida lohet koostisosadega, mis kasvatavad tugeva lohe

Olge valmis võtma aega, et korralikult süüa valmistada. Loe läbi kõikvõimalikud sammud, mis aitavad sul toitu valmistada. Söötmine peaks olema tasakaalustatud, andes piisavalt valku, vitamiine, kaltsiumi ja mineraale, mis aitavad edendada tugevat kere, tugevat immuunsussüsteemi ja kiiremat kasvu. Loe kõigest lähemalt, et mitte millestki ilma jääda. Kui hoolid lohest, kuluta aega tema eest hoolitsemisele!

Sotsialiseerimine

Lohtele meeldivad vestlused ja inimeste seltskonnas viibimine. Peate veenduma, et see hakkab varakult kohtuma teiste lohe poegadega ja inimestega. Õpetage talle, kuidas käituda teiste draakonite ja inimestega, et ta õpiks lõõgastuma ja nautima seltskonda.

Treenerina kaasa võtmine

See etapp on väga oluline. Lohekaitsja peab minema lohega koos kõikjale, näitama talle teed, kohti ja inimesi, kellele ta peaks muljet avaldama. Ära jäta lohet üksi, sest see võib mõjutada tema käitumist ja isiksust.

Õpetage talle liigutusi ja erinevaid oskusi

Kui teete vaid sotsialiseerimist, toitumist ja lohe vabastamist, siis saate oma lohe aja jooksul ära unustada. Sellest hoolimata on vajalik talle õpetada erinevaid oskusi ning aidata tal liikuda ja osaleda erinevatel võitlustel. Treener peab veenduma, et ta annab oma lohele oskusi ja väljakutseid, mis aitavad temas eesmärgi saavutamise huvi elus hoida.

Kokkuvõte

Seega, kui tahad taltsutada lohet, pead olema valmis tõsiseks pingutuseks. Peate looma lohele sobiva keskkonna, andma talle häid toitaineid, treenima teda, näitama talle viljaka käitumisviisi suhteid teiste draakonite ja inimestega. Kuid kui te teete seda kõike kannatlikult ja saavutate oma eesmärgi, on see tõeliselt hindamatu kogemus. Lõppude lõpuks suudate te luua sügava, tähendusrõõmu ja rõõmsa seose oma lohega.