Nullkulu

Nullkulu

kuidas salvestada sd kaardile?

Kuidas salvestada SD kaardile

Tere tulemast juhendisse, mis räägib sellest, kuidas salvestada SD kaardile. SD kaardid on väike salvestusseade, mida kasutatakse sagedasti erinevates kaamerates ja nutiseadmetes, kuna neil on palju salvestusruumi. Kui sa oled üks neist kasutajatest, kes vajab rohkem salvestusruumi, siis on SD kaardile salvestamine hea lahendus. Selles artiklis räägitakse samm-sammult, kuidas salvestada SD kaardile.

Kontrolli kaamera või seadme toetust SD kaardile

Enne kui sa hakkad salvestama SD kaardile, peaksid sa kontrollima, kas su kaamera või seade toetab SD kaarte. Kui toetab, siis saadki jätkata järgmise sammuga.

Vali õige SD kaart

Järgmine samm on SD kaardi valimine. Tasub meeles pidada, et erinevad kaamerad ja seadmed nõuavad erinevaid SD kaarte. Vali SD kaart, mis vastab sinu kaamera ja seadme vajadustele.

Formateeri SD kaart

Selleks, et saaksid SD kaardile salvestada, tuleb see kõigepealt formateerida. Formateerimine kustutab kõik salvestatud andmed ja seab kaardi uuesti üles. Selles protsessis on oluline, et kaart ei saaks mingit tõrget.

Vali salvestamisviis

Seejärel pead valima, millises formaadis sa soovid oma faile salvestada. SD kaardile saab salvestada kas foto- või videofailid. Täpsemalt, foto- ja videofailid saab salvestada kas JPEG, RAW või MPEG formaadis.

Salvesta faile SD kaardile

Nüüd on aeg salvestada oma faile SD kaardile. Võta süsteemisellaator ja sisesta see kaardipesasse. Selgitage, millist tüüpi süsteemisellaator teie kaamera nõuab. Saadaval on erinevaid, nagu SD, MicroSD ja miniSD. Järgige juhiseid, kuidas salvestada faile SD kaardile.

Eemalda SD kaart ja kontrolli faile

Kui olete oma failid salvestanud, eemaldage SD kaart. Kontrollige, kas faile on korralikult salvestatud ja kas need on SD kaardile hõlpsasti kättesaadavad. Kui faile ei ole, proovige salvestada uuesti ja veenduge, et vorming ja ühenduvus on õiged.

Kokkuvõte

Nagu näete, on SD kaardile salvestamine üsna lihtne protsess, kui teate, mida teete. See võib teie pakutavate võimaluste valikul ka palju aega ja ruumi kokku hoida. Kui olete kindel, et teete õigesti, siis hakake oma faile SD-kaardile salvestama.

Kokkuvõttes on tegemist õpetliku artikliga, kus vaadeldi, kuidas salvestada SD kaardile. Alates sellest, kuidas kontrollida oma kaamera ja seadet, et saaksite SD kaarte kasutada, kuni faile reaalselt salvestades. Kui teil on probleemidega oma SD kaardile salvestamisel, võib see olla tingitud kas õigest kiibist või õigest sisesest käitumisest süsteemis. Seega, enne kui tormate faile taas salvestama, tasub proovida mõnda või mitut nendest toimingutest, et veenduda, et teie SD kaart töötab nii, nagu peab.