Nullkulu

Nullkulu

kuidas saata e arvet?

Kuidas saata e-arvet

E-arve on elektroniline arve, mida saab saata sama lihtsalt kui tavalist arvet. E-arve on mugav ja kiire ning annab võimaluse paberarvetest loobuda. E-arve saadetud esitamine on ettevõtetele kasulik, sest see säästab raha ja aega ning annab juurdepääsu kiire telefoni- ja e-posti teel maksmisele.

E-arvet saab otse saata ja vastu võtta, või selleks on kasutada e-arvete vahendajaid. E-arvete saatmiseks on mitu võimalust, kuid selles artiklis vaatleme mõnda neist nimelt:

E-arvete portaali kasutamine

E-arvete portaali kasutamine on võimalus saata ja vastu võtta e-arveid. Portaal pakub ka teisi teenuseid nagu klientide arvestus ja aruandlus. See võib muuta raamatupidamise protsessi sujuvamaks ja kiiremaks.

Raamatupidamistarkvarade kasutamine

Raamatupidamistarkvarade kasutamine e-arvete saatmiseks on tõhus viis arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Tavaliselt on programmides funktsioonid, mis lihtsustavad e-arvete saatmist ning saadavad teavitused väljaminevate e-arvete kohta.

Klientidele e-arvete saatmine

Klientidele e-arvete saatmine on võimalus, mis lihtsustab klientide arvetele ligipääsu ja vähendab müra e-posti teel. E-arvete saatmine võib sisaldada ka linke maksete või arveid puudutava lisainfo jaoks.

E-arvete vahendajate (EDInet) kasutamine

E-arvete vahendajate (EDInet) kasutamine on võimalus saata ja vastu võtta arveid ilma tiheda kaasatuse nõudmiseta. Need vahendajad annavad võimaluse saata ja vastu võtta e-arveid ja dokumente üle interneti, mis muudab tõhusamaks väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete raamatupidamise ja arvete jälgimise. EDInet pakub ka e-arvete ja dokumentide sünkroonimist e-kaubanduse platvormidega.

E-arvete saatmine on muutumas kiiresti uueks standardiks paljudes ettevõtetes. E-arved annavad sujuvuse ja kiiruse, sobivad eriti väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ning võimaldavad neil olla konkurentsis mitte ainult teiste väikese ja keskmise suurusega ettevõtete, vaid ka suurte ettevõtetega.

Kokkuvõte

E-arvete saatmine on uskumatult oluline ettevõtte raamatupidamises, eriti väikeses ja keskmise suurusega ettevõtetes. E- arvete saadetud esitamine säästab aega ja ressursse, muudab raamatupidamise protsessi sujuvamaks ja kiiremaks ning annab juurdepääsu kiirele telefoni- ja e-posti teel maksmisele. Need on vaid mõned põhjused, miks ettevõtted peaksid kaaluma e-arvete saatmist ja vastuvõtmist ning astuma tänapäevastele raamatupidamispraktikatele vastavalt sammu edasi.

Selleks, et saaksime aidata Teid kontaktandmete edastamisel võtke palun ühendust, meie müügiesindajatega.