Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada üle lahkuminekust?

Kuidas saada üle lahkuminekust?

Lahkuminek on tavaline elulistel teekondadel, aga see ei tähenda, et see oleks kerge asi. Võib tunda end hüljatuna ja kaotatuna. Kuidas saada üle lahkuminekust? Sellele küsimusele otsib see artikkel vastust ja annab praktilisi nõuandeid, et aidata sul leida end uuesti, toibuda ja jätkata oma teed.

Lahkuminekust üle saamine on protsess. Kuid on oluline mõista, et pole ühtset viisi, kuidas üle saada, sest me oleme kõik erinevad ja anname erinevalt endale valu tunda. Lahkumineku ületamisel pole imeroppi või -lahendust, kuid see artikkel annab sulle praktilisi nõuandeid, mis aitavad edasi liikuda.

1) Tunnista oma valu

Lahkuminek võib tunda nagu hullumeelsus, kuid on tähtis tunnistada oma tundeid. Oled sa kurb, segaduses, ärritunud, tühi, pettunud? Kõik need tunded on normaalsed ja loomulikud. Tunned, mida tunned, nii et tunnusta oma valu ja ela seda. See omakorda aitab sul leida viisid, kuidas edasi liikuda.

2) Leia toetus

Hea toetusvõrgustik on üle lahutuse saamisel hädavajalik. Kood oma sõpradega, perega rääkimine ja las nad toetavad sind sellel keerulisel ajal. Leia inimesi, kes sind mõistavad ja võivad olla valmis sind kuulata ja aidata.

3) Ära hoia oma tundeid endale

Üks halvim asi, mida sa saad endale teha, on oma tunnete alla surumine. Ära hoia oma tundeid endale. Räägi kellegagi, kirjuta ajakirja, leia muid viise, kuidas oma tundeid väljendada. See aitab sul oma tundeid töödelda, mõista, et sa pole üksi ja liikuda enese leppimise poole.

4) Hoia end hõivatuna

Kui oled läbi lahkumineku, siis tavaline on muutuda sotsiaalselt tagasi tõmmanuks ja teiste inimestega vähem suhelda. Aga see võib ainult süvendada sinu tundeid ja segada su taastumisprotsessi. Seega hoia end hõivatuna. Proovi uusi hobisid, küsi tööd juurde, alusta liikumisega või midagi muud. Oled sa hõivatud, tunned vähem valu ja su fookus muutub mujale.

5) Tervislik eluviis

Lahkuminek võib tunda nagu kannatus, kuid proovi negatiivseid tunnete töödelda positiivsete tegevustega. Parim viis selleks on tervislik eluviis. Söö tervislikult, alusta trenniga, maga piisavalt, lõdvestu ja ole selles osas enda vastu armuline. See aitab sul mitte ainult füüsiliselt end paremini tunda, vaid ka vaimselt tugevamaks muutuda.

6) Nõustamine

Kui tundub, et sa ei saa ise üle lahkuminekust, otsi professionaalset abi. Terapeudid ja nõustajad saavad aidata sul oma tunnetega töödelda ja leida viise, kuidas edasi liikuda. Nõustamine võib aidata sul mõista, mis toimub, ja annab võimaluse oma tugevustele toetuda ja abi küsida, kui tunned, et vajad seda.

Lõppsõna

Lahkuminekute ületamine võib olla raske, kuid me kõik vajame aega ja ruumi, et end tervendada. Kui võtad aega enda jaoks, oled endaga aus ja teed tööd oma tunnetega, läbid protsessi ja saad sellelt ainult tugevamana välja. Leia toetus, hoia end hõivatuna, räägi oma tunnetest ja ole enda vastu armuline. Lahkuminek ei ole lõpp, vaid pigem uus algus.