Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada teada kas ma meeldin poisile?

Kuidas saada teada kas ma meeldin poisile

Erinevate inimeste nõrkused ja harjumused võivad muuta esimeste kohtumiste ja suhte alguse kindlaks tegemise keerukamaks. Enamik inimesi tahab olla endale kindel, et nende partnerid meeldivad neile sama palju kui nad meeldivad oma partnerile.

Õnneks on olemas mitmeid märke, mis näitavad, kas saadud mulje esimesest kohtingust oli positiivne või negatiivne. Siin on mõned märgid, mis võivad aidata teil kindlaks teha, kas meeldite poisile.

Hoiak

Poisid märkavad alati naiste kehakeelt. Kui meeldite poisile, siis ta märkab su keelekasutust, žeste, naeratust ja pilkude suunda. Ta võib märkida ka sinu käehoidmist ja üldist hoiakut suhtlemise ajal.

Kui poiss tahab sinuga suhelda, siis ta keskendub sulle täielikult, naudib vestlust täielikult ja avab end sinu jaoks. Tema pilk suunatakse su silmadele ja ta naeratab kogu aeg. Põhjus on see, et teda köidab sinu isiksus.

Kehakeel ja kehahoiak on olulised märgid selle kohta, kas sa meeldid poisile või mitte.

Flirtimine

Kas kasutad palju flirtivat keelt suhtlemisel? Flirtimine on märk sellest, et tõsisem suhe on peatse teoks tegemise võimalus.

Kui poisile meeldid, siis ta vastab rohkem flirtivate žestidega ja võib isegi neile žestidele juurde lisada. Kui te käite koos väljas, siis oodake näha, et ta pingutab natuke rohkem, et näidata oma head suhtumist ja olla naljakas.

Füüsiline puudutus

Poisid on füüsilised olendid ja nende füüsiline kontakt võib tähendada palju. Kui ta puudutab sinu käe, õla või juukseid, siis see on märk sellest, et ta tahab sinuga lähedasemaks saada.

Kui poiss soovib sind kallistada ja embada, siis see on ka märk sellest, et ta tõesti meeldib sulle. Kui teil on juba müüdud temale ja vastupidi, siis see lihtsalt tugevdab seda sidet.

Suhtlemine

Teine viis, kuidas saate teada, kas meeldite poisile, on vaadata, kui tihti ta soovib sinuga suhelda. Kui ta helistab või saadab palju sõnumeid, siis see on märk sellest, et ta on sinust huvitatud.

Ta küsib teilt palju küsimusi ja näitab teile oma huvitavaid aspekte. Ta räägib sinuga isiklikest asjadest ja oma eesmärkidest, mis võivad tuua teid lähemale üksteisele.

Kokkuvõte

Seega on ülaltoodut läbivalt võib eeldada, et peamisteks märkideks, mille alusel saad aru, kas meeldid poisile, on hoiak, flirtimine, füüsiline puudutus ja suhtlemine. Need kõik on olulised ja sõltuvad inimeste keha funktsioneerimisest ja kehakeelest.

Nagu me alati ütleme, võtke asju rahulikult ja ärge laske ennast liigselt muretseda. Sain teada, kas meeldite poisile või mitte, ärge kunagi unustage oma väärtusi ja huvide erinevusi. Mis puutub suhetesse, siis see on koostöö ja selle tagamiseks, et mõlemad osapooled tunneksid ennast hinnatuna ja austatuna – ikkagi on keeruline ja väärtuslik suhe põhineb ühiste kogemuste jagamisel.