Nullkulu

Nullkulu

kuidas saada rikkaks raamat?

Kuidas saada rikkaks raamat: tee endale rikkaks

Sa oled ilmselt kuulnud vanasõna “raha ei too õnne”. Kuid tõde on see, et rahasummad võivad tõepoolest muuta su elu. Raha saamine võib tähendada teatud vabadust ja võimalusi, mida sa pole varem kogenud. Kuidas aga rikkaks saada? Üks tõhus viis on võtta õppust raamatutest, mis keskenduvad finantsplaneerimisele ja raja rajamisele. Antud juhul räägin ma raamatust “Kuidas saada rikkaks” ning kuidas see võib sinu elu muuta.

#1 Otsusta, et tahad olla rikas

Esimene samm sellel teekonnal on otsustada, et tahad rikas olla. See võib tunduda ilmne nõuanne, kuid paljud inimesed unistavad rikkusest, kuid ühel hetkel kaotavad sellest unistusest huvi või langevad mugavustsoonidesse. Raamatu “Kuidas saada rikkaks” autor jagab oma kogemusi ning rõhutab seda samuti. Ta väidab, et see on esimene samm, millest kõik algab. Ainult kui oled otsustanud, et tahad rikkaks saada, hakkavad kõik muud sammud toimima.

#2 Pane oma eesmärgid kirja

Järgmine samm on asuda tegevusse ning panna oma eesmärgid kirja. Oluline on teada, kuhu sa tahad jõuda, ning seejärel kavandada sammud, kuidas sinna jõuda. Raamatu “Kuidas saada rikkaks” autor soovitab isiklikku eelarvet, millest hakkad kinni pidama. Nii saad teada, kui palju kulutad igas valdkonnas, kus saab kokku hoida ning millele saab kulutada rohkem. Kui oled oma eesmärgid ning sammud nende saavutamiseks kirja pannud, on järgmine samm hakata tegutsema.

#3 Tee enese arenguks valikud

Igaüks meist suudab leida enda jaoks piisavalt aega, et tegeleda enese arenguga. See on kolmas samm, et saada rikkaks. Raamatus “Kuidas saada rikkaks” on palju näiteid, kuidas inimesed on oma aega veelgi paremini ära kasutanud ning oma oskusi, teadmisi, finantsalaseid teadmisi jne täiendanud. Nii sai ta kasu paljudest erinevatest eluvaldkondadest ning suutis arendada end edasi. Kuidas aga enda enese arengut parandada? Alusta lugemisest, mine seminaridele, investeeri enda teadmisi jne.

#4 Investeerimine

Neljas samm on investeerimine, mis on kindlasti üks parimaid viise rikkaks saamisel. Raamatus “Kuidas saada rikkaks” õpetab autor erinevaid investeerimisviise. Tee kindlaks, mis on sinu eesmärgid, milline on sinu riskitaluvus ning kvalifitseeri oma valikuid. Investeeringud vajavad aega ning kannatlikkust, kuid see võib sind rikkaks teha. Ära pelga investeerimist ning mõtle pikas perspektiivis.

#5 Kõige tähtsam on kannatlikkus

Kannatlikkus on viimane samm, mis tuleb selles raamatus esile ning millele rõhutatakse ka eespool mainitud punktides. Raamatus “Kuidas saada rikkaks” paljastab autor, et ei saanud rikkaks üleöö, samuti ei peaks seda teemat lahendama hetkega. Rikka saamine nõuab kannatlikkust, järjekindlust ja palju tööd. Peab end terve aja arendama ning tuleb olla valmis riske võtma. Ära looda, et rikas saamine tabab sind üleöö, see nõuab pikka kannatlikku tööd.

Lõppsõna

Raamatus “Kuidas saada rikkaks” kajastab autor kõiki olulisi samme, mis tuleb teha rikkuse saavutamiseks. Need sammed hõlmavad otsustamist, eesmärkide seadmist, enesearendust, investeerimist ja kannatlikkust. Kokkuvõttes annab raamat hea ülevaate sellest, kuidas alustada oma teekonda rikkuse poole ning muuta oma elu. Kuid alati tuleb meeles pidada, et tee saamiseks on tähtsam oma siht silme ees hoida ning tegutsema hakata. Kui oled valmis, võib saavutada edu.