Nullkulu

Nullkulu

kuidas puhastada kodu halvast energiast?

Kuidas puhastada kodu halvast energiast

Elus teeme kõik otsuseid, mis mõjutavad meie elu ja koos sellega muutuvad ka meie mõtted ja tunded. On aegu, mil võib tunda, et negatiivne energia on asunud meie kodus valitsema. Negatiivset energiat võib edasi kanda inimeste poolt, kes on meie kodus käinud, halva feng shui praktikate tulemusena või muul moel. Allpool on kirjas mõned näpunäited, kuidas puhastada oma kodu halvast energiast.

Puhastusrutiin: On oluline hoida oma kodu füüsiliselt puhtana, sest mustus tekitab halba energiat. Kui teate, kuidas puhastada oma kodu, olete juba valmis alustama. Puhastage oma kodu regulaarselt, koristage ja puhastage vaibad, diivanid, voodipesu ja ka muu mööbel, et kõik asjad oleksid kaetud.

Feng shui: Ruumide kujunduse ja paigutusega saate mõjutada positiivselt oma kodu energiat. Feng shui on kunst, mida inimesed kasutavad läänemaailmas oma kodude ja kontoriruumide korraldamiseks. Kui olete süvenenud feng shui teooriatesse ja praktikatesse, võite mõelda kodus nurkadesse paigutatud esemete kordadele, mis tõmbavad enda poole positiivset energiat. Feng shui abil saab ka muuta valgustust, mis võib omakorda muuta kogu ruumi energiat.

Puhas energia: Kodu puhtaks ja säravaks puhastamiseks võite kasutada kirka kvartskristalli ja kivi pihustusvett. See on suurepärane meetod halva energiast vabanemiseks, kuna kvartskristall, mis on puhas kvartskristall, aitab kaasa kõikide negatiivsete energiate, sealhulgas emotsioonide, veenvuse ja ebaküpsuse ärajätmisele. Ruumi energia on kohe tuntavalt puhtam.

Eeterlikud õlid: Eeterlikud õlid on looduslikud õlid, mis võivad aidata teie meeleolu ja ümbritseva energia paremaks muuta. Lavendli eeterlik õli on suurepärane õli, mis aitab rahuneda ja vähendada stressi. Samuti võite kasutada piparmündiõli, mis on kerge ja värskendav ning annab teile kohese energialaksu.

Palved ja meditatsioon: Palve ja meditatsiooni abil saate oma vaimse energia kõrgel hoida ja reduceerida stressi oma mõtetest. Kuidas puhastada oma kodu halvast energiast lihtsalt mõeldes positiivsetesse aktiviteetidesse, mis toovad teile rõõmu, näiteks lugeda raamatut, tantsida, küpsetada või jalutada. Muudatused energia tasemes hakkavad kohe tunda andma.

Ruumi puhastamine suitsuga: Suitsupaberid võivad olla kasulikud. Näiteks Palo Santo on paju puidu abil saadud pulber, mis on kasutusel Teadliku Elu liikumises, mis on naturaalne ja looduslik. Palo Santo ajab ära kõik negatiivsed energiad.

Kuidas puhastada kodu halvast energiast? Nagu eelmainitud, on palju praktikaid, mis aitavad läbi oma elu paremini liikuda. Lisaks on oluline meie endi mõtteviis ja rahu iseendaga. Muutude teadlikkus hakkab toimima kohe, kui teed oma kodus koos mõne nimetatud välise faktoriga tööd. Success!