Nullkulu

Nullkulu

kuidas poistele meeldida?

Kuidas Poistele Meeldida

Kui oled tüdruk, siis on sul kindlasti tekkinud mõte, kuidas saada poiste tähelepanu ja kuidas neile meeldida. Paljud tüdrukud leiavad, et poiste mõistmine on keeruline, kuid see ei pea nii olema. Selles artiklis räägime kuidas poistele meeldida ja kuidas ühtlasi enda enesehinnangut tõsta.

Tähtis on enda väljanägemine

Tüdrukute välimus on midagi, mis köidab poiste tähelepanu ja huvi. Sa ei tohiks endale ebatervislikku ideaali seada, kuid siiski on oluline hoolitseda oma välimuse eest. Näiteks peaksid sa rõhku panema korralikule ja puhtale riietusele ning heale isiklikule hügieenile. Kui sa oled enda riietusele ja välimusele kindel, siis mõjud sa enesekindlamana ja just enesekindlus on see, mis poistele meeldib.

Naudi elu ja huvitavaid tegevusi

Poistele meeldivad rõõmsad ja aktiivsed tüdrukud. Kuidas sa siis selline olla saad? Selleks on oluline nautida elu. Leia erinevaid tegevusi ja tutvu uute inimestega, reisi erinevatesse kohtadesse. Kui sa naudid oma elu, siis oled sa õnnelikum ja poistele meeldib see.

Ole iseendaga rahul

Enne kui teised sind saavad armastama, pead sina ennast armastama. Tee endale selgeks, kes sa oled ja millised on sinu väärtused. Sa peaksid armastama end sellisena nagu sa oled. Ära võrdle ennast teistega, kes näevad sinu arvates paremad välja. Hoia oma enesehinnangut kõrgel. Ole iseenda sõber.

Ole aus ja siiras

Olles aus ja siiras, tõstad sa enda väärtust. Poisid hindavad ausust ja siirust. Ära proovi teisi enda elus petta, see võib lõppeda halvasti. Lase poistel näha sind tegelikuna ja võta vastu enda otsused ja seisukohad. Sa ei pea kõigega nõustuma, mida poiss sulle ütleb, sest poiss hindab sind selle eest, kes sa oled.

Õpi tundma poisse

Kui sa tahad poistele meeldida, siis pead sa neid tundma õppima. Kuidas seda teha? Võta aega ja räägi nendega. Uuri välja, mis neile meeldivad ja mis neid huvitab. Näita huvi nende tegemiste ja hobide vastu. Kui sa õpid poisse tundma, siis on suhtlus nendega lihtsam ja huvitavam.

Suhtle rahulikult ja enesekindlalt

Enesekindlus on midagi, mida saab näidata ka rahuliku ja enesekindla suhtlemisega. Püüa suhelda rahulikult ja aeglaselt, et poiss saaks aru, mida sa tahad öelda. Kui sa oled enesekindel, siis ei pea sa muretsema poisi reaktsioonide pärast ja seetõttu on ka suhtlemine kergem.

Kokkuvõtteks, kuidas poistele meeldida? Ole enda välimuses kindel, naudi elu, ole enesekindel, ole aus ja siiras, õpi tundma poisse ning suhtle rahulikult. Kui sa järgid neid nõuandeid, siis pole poistele meeldimine sugugi keeruline. Alusta iseendast ja anna poistele võimalus sinuga tutvuda.