Nullkulu

Nullkulu

kuidas meeldida poisile?

Kuidas Meeldida Poisile – Müüdid ja Tõed

Võib-olla oled sa koolis või tööl uue poisi kohanud ja soovid talle meeldida. Või võib-olla oled oma partneriga olnud juba mõnda aega koos ja soovid, et ta sind rohkem armastaks. Siin on mõned tõestatud nõuanded, kuidas meeldida poisile (või mehele) nii, et ta sind rohkem armastaks.

Vaata tema huve ja hobisid

Loomulikult on kõigil inimestel erinevad huvid ja hobid. Seega, võta aega, et õppida tundma oma partneri hobisid ja huvialasid, ja seejärel osale nendes koos temaga. Kui sul endal on ka mõni hobi, siis jaga neid temaga ja õpi uusi asju. Kui näed, et tema meeltmised sulle ei sobi, siis pigem ei peaks sa ka end sundima midagi tegema. Kuid huvi ja osalemine tema hobide ja huvide vastu võib teie suhtele palju kasulikku lisada.

Ole endaga rahul

Tundke end hästi oma kehas ja olge iseendaga rahul. Muidu võib partner i märgata, et sa pole iseendaga rahul, mis võib esile kutsuda ebakindluse ja ebamugavuse. Paljud mehed hindavad, et naine on endaga rahulik ja enesekindel.

Näita oma loomulikku ilu

Mehed armastavad loomulikku ilu, nii et ärge proovige olla keegi, kes teil ei ole. Peate muutma oma välimust ainult siis, kui tõesti tahad seda teha ja kui tunned end mugavalt. Võib-olla soovid proovida uusi riideid, soengut või meiki. Siinkohal on oluline, et sa ise paistaksid siiski välja. Loomulik käitumine ja välimus on meestele väga atraktiivne.

Ole hea kuulaja

Hea kuulaja olemine on oskus, mis avaldab muljet igasugustele inimestele, kaasa arvatud meestele. Kuulake, mida mehed räägivad, küsige neilt küsimusi ja tunnustage asjad, mis neile olulised on. Veelgi enam, unusta iseend ja keskendu sellele, mida mees sulle räägib ja näe enda ümber toimuvat. On oluline, et mees tunneks, et sa kuulad just temale ega ole huvitatud ainult enda jutust.

Ole tema jaoks olemas

Olge oma partneri jaoks olemas, kui tal on vaja kedagi rääklemas või kellelegi, kes teda kuulaks. Pidage meeles, et olema olemas, on oluline igas olukorras – nii rõõmsas kui ka rasketes. Probleemide korral saate väljendada oma empaatiat, mõistmist ja tuge ning aidata teda läbi keeruliste aegadest.

Pea kinni lubadustest

Eesmärk on hoida oma lubaduste täitmisel, sest see tõestab sinu usaldusväärsust ja seda, et su sõnad ka tõesti peavad paika. Kui olete kokku leppinud kohtumises, siis on oluline sellest kinni pidada. Kui te ei söanda või ei soovi sellele kokkuleppele jääda, siis on hea tema ees suu lahti teha ning talle oma muret selgitada.

Ole lõbus

Lõbus olemine ja naljategemine on jällegi sügavalt nauditav. Me armastame naerda ja ajaveetmine mõistliku huumorimeelega naisega on vaieldamatult atraktiivne. Kuid ärge valige huumorit väga äärmuslikul küljel, sest see võib tekitada hoopis ebamugavustunnet. Keskendu pigem tunnetele, mida sa soovid luua ning säilita motiveeritus ja energia terve vestluse ajal.

Ole ausalt ise

Pea meeles – olla sina ise. Inimestele meeldivad siirad ja ausad inimesed. Ole selline, nagu sa tavaliselt oled ning ära proovi olla keegi teine. See on oluline selleks, et oleksite üksteisele sobivad isiksused. Abiks on endale meenutamine, et sul on teatud oskused, omadused, harrastused, teadmised, mõttelaad ning samuti on hea püsida oma veendumustes ja intelligentsetes sõnakasutuses.

Kokkuvõtteks eristuvad need seitse erinevat aspekti, kuid kõik need põhinevad sügaval teiste inimestega tegelemisel. Loodetavasti leiad mõne nõuande, mis aitab kaasa teie suhtele ning aitab teil teineteist paremini tundma õppida.

Word count: 779 words