Nullkulu

Nullkulu

kuidas päästa abielu?

Kuidas Päästa Abielu – Näpunäited ja trikid
Abielu on ilus institutsioon, mis võib anda elule lõputu rõõmu ja õnne. Kahjuks ei suuda kõik abielupaarid oma suhet päästa. Sellistes olukordades on vaja võtta vastu põhjalikke meetmeid, et kõrvale jääda suhtes olevatest probleemidest. Selleks, et rääkida kuidas päästa abielu, peame me kõigepealt mõistma, mis on selle probleemi põhjused. Siin on mõned võimalikud põhjused, miks abielud põrkuvad ja kuidas neid vältida saame.

Ava teekond suhtlemisele
Suhtlemine on üks kõige olulisemaid aspekte mistahes suhtes – olgu see siis romantiline või lihtsalt sõbralik suhe.
Puudulik suhtlemine võib olla üks suhtekriisi suurimaid põhjuseid. Kui teie suhtlus ei oleks piisavalt avatud ja aus, siis tekivad vastastikused usalduskriisid, mis on seoselised vastastikuse mõistmise puudumisel.
Seetõttu peaks iga abielupaar hoidma suhtlemist avatud, aus ja läbipaistev. Rääkige oma muredest, jagage oma arvamusi ja kuulake teie partneri vaateid. Veenduge, et suhtlemine oleks vastastikune ja siduv.

Liigutage vaidlemise viisid
Tavalised vaidlused on igas suhtes tavalised ja abielu pole erand. Kui vaidlused muutuvad aga sagedaseks ja võib-olla liiga vägivaldseks, võivad nad põhjustada lahkarvamusi, mis lähevad järjest suuremaks ja suuremaks.
Seetõttu tuleb leida sobiv viis vaidlemiseks. Tundke oma partnerit ja mõistke, kuidas leppida kokku, kuidas vaidlust vaikselt lahendada. Lõpetage vaidlu oma vaikse häälega, rahunema ja proovige lahkarvamuste lahendamiseks uuesti rääkida, et olukorda paremaks muuta.

Olge koos kvaliteetse ajaveetmise hetkedega
Abielu ei ole ainult suhtlemine ja vaidlemine, vaid ka ühiste meeldivate asjade tegemine.
Otsige tegevust, mis pakub teile mõlemale rõõmu ja proovige seda koos teha. See võib olla ükskõik milline tegevus – reisimine, restoranides söömine, kino ja muu sarnane.
Sellised tegevused aitavad teil luua uusi mälestusi ja stimuleerida romantilisi tundeid, mis aitavad teil oma suhet tugevdada.

Andke ruumi üksteisele
Kokkukolimine ja abielu ei tähenda, et peate majapidamisteid pidevalt tihedalt jagama.
Hoidke oma iseseisvus ja andke oma partnerile vabadust, et ta saaks teha soovitud tegevusi individuaalselt või koos sõpradega.
See aitab teil vältida igavust ja värskendada oma leeki suhtes.

Selgitage oma ootusi
Kui olete oma partneriga koos otsustanud, et teie suhe peaks jätkuma, peate lõpetama ootused ja nõudmised, mida te oma partnerilt ootad.
Selleks, et meie partner üldse mõistaks, peame andma selgena teada, mida me tegelikult meie partnerist ootame. Ei ole võimalik oodata selleks ajaks, kuni üks partnerist saab “telepaadi” rolli ja oskab kõiki “suletuid” signaale lugeda.
Selgitage oma vajadusi ja nõudmisi, et saaksite teineteisega täielikult aru.

Praktilist soovitust
Kui olete läbinud keerulise perioodi ja olete oma partneriga otsustanud, et soovite suhet jätkata, siis teadke, et see saab olema pikk retk.
Saage nõu praktikutelt ja tuntud psühholoogide käest. Kui probleemid kerkivad jälle pinnale, siis kuulake usaldusväärseid nõuandeid, kuidas saate sellest raskemast ajast välja.
Valige praktilised võimalused, mis teie suhtele pikemas perspektiivis abi annavad.

Kokkuvõte
Meie abielud võivad olla raske pöördepunkt, kuid see ei tähenda, et te ei saaks oma suhet parandada, kui te mõlemad püüdlete parema suhte saavutamise nimel. Kui järgite neid pakutud punkte selles artiklis, võite alustada oma romantilise triki kasvamist, püüda vältida ebameeldivaid lahkarvamusi ja nauditavat elu oma elukaaslasega. Alustage oma teekonda, lugege järgnevast artiklist inspireerivaid nõuandeid ja ärge kunagi kaotage lootust! Lõpuks, koos tugeva armastuse ja toetusega, leiame me alati oma tee tagasi!