Nullkulu

Nullkulu

kuidas leida kadunud telefoni?

Kuidas leida kadunud telefoni

Kas olete kunagi leidnud ennast olukorras, kus teie telefon on kadunud, ja te ei tea, mida teha? See võib olla väga ebameeldiv olukord, kuid õnneks on selle probleemi lahendamiseks palju erinevaid võimalusi. Selles artiklis räägime sellest, kuidas leida oma kadunud telefon, kasutades erinevaid meetodeid.

Kodused võimalused

Kui kaotate oma telefoni oma kodus või korteris, on kõige esimene asi, mida teha, otsida ümbritsevaid pindu. Kontrollige oma toolide all, voodi all, diivanil, laual, riiulitel ja mujal, kus võiksite oma telefoni hoida. Ärge unustage vaadata ka kohti, mis võivad tunduda ebatavalised, näiteks külmkapi peal või taimede vahel. Proovige helistada oma telefonile ja kuulata hoolikalt, kas kuulete kuskilt helisignaali. Lõpuks võib olla hea mõte teha oma telefonile valjuhääldi kaudu kõne ja kuulata helisignaali.

Näiteks on võimalik kasutada Google’i otsingut, mis võimaldab teil oma telefoni asukohta jälgida. Selleks tuleb teil minna veebilehele “Minu seade” ja klõpsata valikul “Kadunud telefoni otsimine”. Seejärel saate oma telefoni kuvamiseks sisestada oma Google’i konto andmed ja siis saate jälgida oma telefoni asukohta.

Tehke helistamine

Kui te ei leia oma telefoni oma kodus, siis võib olla hea mõte teha vali oma telefonile ja kuulata helisignaali. Kui te kuulete, et teie telefon heliseb, on teid õnnelik, sest see tähendab, et teie telefon on läheduses. Kui te ei kuule helisignaali, siis võib see tähendada, et teie telefon on kas väljaspool raadiust või selle aku on tühi. Kui see on nii, siis võite veel proovida, kasutades muid meetodeid.

Installige rakendus

Teine võimalus oma telefoni leidmiseks võib olla spetsiaalsete rakenduste kasutamine. Neid rakendusi on palju, kuid mõned kõige populaarsemad on “Where’s My Droid”, “Find My iPhone” ja “Android Device Manager”. Need rakendused võimaldavad teil oma telefoni jälgida, lukustada, kustutada andmeid ja nii edasi. Oluline on kaaluda, et nende rakenduste kasutamise võimalused sõltuvad meie seadmel olevatest funktsioonidest.

Pöörduge operaatori poole

Kui kõik ülaltoodud meetodid ei toimi, siis peaksite pöörduma oma operaatori poole. Nad saavad aidata teil leida oma telefoni, kasutades GPS-i ja mobiilitelefoni saatjat. Valmistage ette, et operaatori poole pöördumine võib võtta veidi aega, kuid neil on rohkem võimalusi kui kõigil ülaltoodutel.

Lõppsõna

Nii nagu ka teiste seadmetega, võib ka telefoni kadumine olla tõeline väljakutse. Kuid selle probleemi lahendamiseks on palju erinevaid võimalusi. Ülaltoodud meetodid võivad aidata teil teada, kus teie telefon on. Kõige olulisem on alati oma telefoni kaotuse vältimiseks alati hoolikalt hoida ning pöörduda ka kiiresti abi saamiseks.