Nullkulu

Nullkulu

kuidas leida kadunud telefon?

Kuidas leida kadunud telefon?

Kas te olete kunagi kaotanud oma telefoni? See võib olla tõeline õudusunenägu. Õnneks on olemas mõned lihtsad sammud, mida saate oma telefoni leidmiseks kasutada. Allpool on kirjeldatud mõned meetodid, mida saate proovida, kui teie telefon kaob.

Kasutage telefonile kõnet.

Kui kaotate oma telefoni, võib esimene samm olla helistamine. Kui olete õnnelik, ja teie telefon on endiselt sisse lülitatud, võib võtta keegi vastu ja saaksite sellele helistada. Samuti võib telefon olla vaigistatud, seega proovige helistada mitu korda.

Leia oma telefoni asukoht koos Find My Device funktsiooniga.

Kui olete nutitelefoni kasutaja, on teil võimalik kasutada oma telefoni kaotamisel Google Find My Device funktsiooni. Selleks peate olema sisse logitud oma Google’i kontole. Leidke oma telefoni kaotamise järel veebibrauser ja otsige Google “Find My Device”. Klõpsake rakendusel ning sisse logides jõuate ekraanile, kus saate näha oma telefoni viimast teadaolevat asukohta kaardil. Kasutades funktsiooni, saate oma telefoni kustutada, lukustada või helitugevust tõsta.

Leidke oma telefoni asukoht Apple’i Find My funktsiooniga.

Kui kasutate Apple iPhone’i, saate kasutada funktsiooni “Find My” telefoni asukoha leidmiseks. Selleks peate aktiveerima funktsiooni oma telefonis seadistuste menüüs. Kui olete oma telefoni kaotanud, logige sisse Apple’i iCloud’i kontole arvutis või teie teise Apple’i seadmesse. Kuvatakse kaart, kus saate oma iPhone viimast nähtud asukohta otsida. Saate ka blokeerida oma telefoni ja teha helitugevust sellel tõsta.

Kasutage rakendustega seotud funktsioone.

Kui kasutate spetsiaalseid rakendusi oma telefonis, võite need funktsioonid oma telefoni kaotamisel kasutada. Mõne rakenduse puhul saab isegi installida rakenduste kaudu GPS-asukohta tuvastavaid funktsioone, mis võiksid aidata teie telefoni leida. Samuti võite leida rakenduse, mille abil saate telefoni kaugelt lukustada või kustutada kogu telefoni sisu.

Minge politseisse.

Kui kõik teised juhised on ebaõnnestunud, võivad võimud aidata. Minge politseisse ja rääkige neile, et olete kaotanud oma telefoni. Nad võivad aidata teil seda leida ja tagastada teile.

Kui olete võtnud kõik need sammud, siis on suured võimalused, et leiate oma telefoni tagasi. On oluline olla ettevaatlik ja eemaldada oma telefonilt näiteks salasõnad ja muud isiklikud andmed, et keegi ei saaks teie andmeid kasutada. Oleme kindlad, et saate oma telefoni tagasi leida, kui järgite neid lihtsaid samme.