Nullkulu

Nullkulu

kuidas heegeldada palli?

Kuidas heegeldada palli: Üksikasjalik juhend

Kui soovite õppida, kuidas heegeldada palli, siis olete õiges kohas. Selles artiklis räägime, kuidas valmistada ilusat ja vastupidavat palli heegeldamisega.

Kuidas valida vajalikud materjalid?

Enne alustamist peate valima sobivad materjalid. Teil on vaja heegelnõela, lõnga ja täitevahendit. Valige sobiva suurusega heegelnõel vastavalt soovitud palli suurusele. Lõnga valik sõltub ka soovitud suurusest ja värvidest. Täitevahendina võite kasutada spetsiaalset polsterdusmaterjali või lihtsalt puuvilla jaoks sobivat materjali.

Kuidas alustada?

Valige lõng ja alustage nööriniidi tegemist. Selleks kinnitage lõng heegelnõelale ja tehke üks sõlm. Seejärel tehke paar ketti ja ühendage nende otsad rõngaks. Seejärel tehke veel mõned ahelad ja kinnitage need rõngaga. Veenduge, et rõngas on piisavalt tugev ja et ahelad on võrdsed.

Kuidas teha koonus?

Alustage ringist ja heegeldage seejärel koonusena edasi. Ühendage esimene ja teine ​​rida kinnissilmustega. Seejärel tehke järgmised paar rida ühe rea kinnissilmustega ja ühe rea üksikute kinnissilmustega. Jätkake sama meetodiga, kuni koonus on vajaliku suurusega.

Kuidas heegelda sinised ja punased väljad?

Kui soovite teha sinist ja punast välja, järgige järgmisi samme. Alustage sinisest palliosast. Tehke 2 rida kinnissilmuseid, 1 rida üksikuid kinnissilmuseid ja 1 rida kinnissilmuseid. Tehke seejärel punane ring. Jätkake samamoodi, vaheldumisi sinise ja punase ringiga, kuni vajalik suurus on saavutatud.

Kuidas viimistleda?

Kui olete palli valmis heegeldanud, on viimistlemine sama oluline kui kogu protsess. Alustage palli puhastamisest ja triikimisest, et see oleks sile. Seejärel täitke pall vajaliku täitevahendiga. Kui olete täitnud palli, lõpetage see. Lõigake nöör, jäetakse paar sentimeetrit, kui soovite palli sulgeda. Tõmmake niit läbi palli keskelt läbi palli teise otsa. Kinnitage kinnituskest palli servadesse.

Järeldus

Nii võite valmistada ilusa ja vastupidava palli heegeldamise teel. Valige sobivad materjalid, järgige õiget meetodit ja viimistlege seejärel korralikult. Järgides meie juhiseid, saate luua palli, mida saate kasutada omaenda loomingulistes projektides või kingituste jaoks. Kuidas heegeldada palli on lihtne kunstivorm, mis võib olla samal ajal lõbus ja loominguline.