Nullkulu

Nullkulu

kuidas häkkida teise telefoni?

Kuidas häkkida teise telefoni – Juhendi juhend

Häkkimine on tänapäeval järjest kulukam teema ning sageli võib näha, et mõned häkkerid on läinud väga kaugel, et saada juurdepääs kellegi teise telefoniandmetele. Kuigi häkkimine on seadusega rangelt keelatud, on palju inimesi, kes otsivad viise, kuidas seda teha. Kuidas siis häkkida teise telefoni? See artikkel annab lugejatele mõned näpunäited, mis aitavad neil saavutada soovitud tulemuse.

Mida vajate?

Kui soovite teise inimese telefoni häkkida, siis peate varustama end teadmistega, mis teil on vaja kogu protsessi jaoks. Te vajate järgmisi tööriistu:

• Tehnilisi oskusi
• Windowsi ja Linuxi kasutamise oskust
• Põhiteadmised programmeerimisest
• Andmebaaside tundmist
• Serveri tundmist

Kõigi nende oskuste omandamiseks peate kulutama palju aega ja vaeva. Kuid kui olete valmis, siis võite hakata häkkimistööga edasi minema.

Kuhu alustada?

Kui olete valmis hakkama teise inimese telefoni häkkima, siis peate alustama tööga, mis võimaldab teil saada kaugjuurdepääsu oma sihtmärgile. Mõned viisid, kuidas seda teha, on järgmised:

Kasutage phishing-rünnakut: Phishing-rünnakud on meetod, mida kasutatakse selleks, et petta inimesi jagama oma isikuandmeid häkkeriga, kes väidab olevat päris asutusena. Selleks, et phishing-rünnakut rakendada, peate looma veebilehe, mis näeb välja nagu päris ning kutsute inimesi oma veebilehele, et petta neid oma andmeid jagama. See on tõhus meetod, kuid väga ohtlik.

Kasutage välkühendust: Välkühendus on ühenduse meetod, mis võimaldab teil saada juurdepääsu võrgule, millega teie sihtmärk on ühenduse loonud. Kui teised seadmed on ühenduses, saate kasutada välkühendust, et siseneda oma sihtmärkseadmesse.

Kasutage sotsiaalse inseneritöö tehnikat: Sotsiaalse inseneritöö tehnikat saab kasutada, et petta inimesi avaldama teavet, mida nad tavaliselt ei jagaks. Näiteks, saate helistada või kirjutada oma sihtmärgile ja küsida neilt neid andmeid oma telefoni kohta, öeldes, et olete tehnikatoega ühenduses.

Need on mõned meetodid, mida saate kasutada selleks, et saada juurdepääsu oma sihtmärgi seadmetele. Kui olete saanud juurdepääsu, saate vaadata kõiki andmeid, mida teie sihtmärk on oma seadmetesse salvestanud.

Kuidas saada juurdepääs telefoni andmetele?

Kui olete saavutanud juurdepääsu oma sihtmärgi seadmele, on teil mitmeid viise, kuidas saate juurdepääsu oma sihtmärgi telefoni andmetele. Mõned parimad viisid hõlmavad järgmist:

Kasutage imiteerimisrünnakuid: Imiteerimisrünnakud on meetod, mida kasutatakse selleks, et petta sihtmärk vastama teie kõnedele, sõnumitele jne., andma teile juurdepääsu oma andmetele. Kui teie sihtmärk vastab, võite alustada kõigi oma andmete kogumist.

Kasutage spiooniprogramme: Spiooniprogramm on tarkvara, mis võimaldab teil jälgida teise telefoni tegevust kaugelt. Kui olete installinud spiooniprogrammi oma sihtmärgi telefoni, saate jälgida kõiki tema tegevusi ning vaadata kõiki tema telefoni andmeid.

Kasutage selle Android-seadme pinge rünnakuid: Selle Android-seadme Pinge rünnakuid kasutatakse selleks, et põhjustada ülekoormus Android-seadmes, et saada juurdepääs andmetele. Kui te kasutate seda meetodit, võite saada juurdepääsu tervetele Android-seadmetele.

Need on mõned meetodid, mida saate kasutada, et saada juurdepääsu oma sihtmärgi telefonile andmetele. Kui teil on kõik vajalikud tööriistad ja oskused, et neid meetodeid kasutada, võite olla edukas.

Järeldus

Telefonihäkkimine on üks kõige keerulisemaid ja ohtlikumaid tegevusi, mida Internetis tehakse. Vaatamata sellele on paljud inimesed proovinud oma andmetele juurdepääsu saada. Kui soovite oma häkkimistööd alustada, peate varustama end kõigi vajalike tööriistadega ja õppima kõiki tehnilisi oskusi, mis on selleks vajalikud. Kui olete valmis, saate need meetodid ja näpunäited kasutusele võtta ning hakata tänase juhendi abil teise telefoni häkkima.