Nullkulu

Nullkulu

kuidas ennustada kaartidega?

“Kuidas ennustada kaartidega” – võti tuleviku ennustamiseks

Ennustamine on olnud inimeste hulgas levinud juba tuhandeid aastaid. Üheks tuntumaks ennustamisvormiks on kaartide lugemine. Kaardid võivad anda vastuseid erinevatele küsimustele – armusuhted, rahaasjad, karjäär, tervis jne. Selles artiklis räägime, kuidas ennustada kaartidega ning millised kaardid aitavad lahendada erinevaid probleeme.

Mis on tarokaardid ja kuidas neid lugeda?

Tarokaardid pärinevad Itaaliast ning sisaldavad 78 kaarti. Igas komplektis on 22 suurt arkaani kaarti ning 56 väikest arkaani kaarti. Suurtes arkaani kaartides kujutatakse tegevusi, sündmusi ja inimesi, kellel on sügavam tähendus. Need kaardid võivad paljastada sisemisi hirme ja soove. Väikestes arkaani kaartides kujutatakse igapäevaseid teemasid, nagu raha, töö ja suhted.

Kaartide lugemine algab küsimuse esitamisest. Seejärel tuleb kaardipakk segada ning lasta küsijal valida kaart või kaarte. Kaartide tähendused sõltuvad nende positsioonist ning suhtlevad kaardid võivad tekitada sügavamat tähendust. Parem käsi sümboliseerib tulevikku, vasak käsi minevikku.

Mida tähendavad erinevad kaardid?

Armastuse küsimused – südamekaart, armunud, kallimad, kooselu, lahutus jne.

Südamekaart sümboliseerib romantilist armastust, kirge ja pühendumist. See kaart tähendab, et armastus on tulekul. Armunud kaart näitab, et oled armunud või sul on varsti armusuhe. Kallimad kaart viitab tugevale suhtele, armastusele ja õnnele. Kooselu kaart näitab, et olete õiges suhtes ning see suhe areneb hästi. Lahutuse kaart viitab lahutusriskile või pettumusele. Ettevaatust!

Rahaasjad – raha kaotus, rahaline võit, investeering, rahalised väärtused jne.

Raha kaotuse kaart hoiatab, et peaksite oma rahaga ettevaatlik olema ning vältima suuri riske. Raha võidu kaart tähendab, et võite oodata rahalist edu, näiteks loteriivõitu või pärandust. Investeerimiskaart soovitab investeerida rahalistesse väärtustesse nagu kinnisvara või aktsiatesse. Väärtuskaart tähendab, et teil on varasemalt omandatud vara, mis võib olla kasulik

Karjääri ja edu – muutus, edutamine, töökaaslased, karjäärivõimalused jne.

Muutuste kaart tähendab, et oled oma elus võtnud suuremaid riske ning sellega kaasnevad edasised muutused. Edutamiskaart viitab sellele, et olete tööl väga edukas ning võite saada suurema vastutuse või karjääriredeli järgmise astme. Töökaaslaste kaart näitab, et järgnevad heasoovlikud perioodid ning abi kolleegidelt. Karjäärivõimalused kaart viitab uutele karjäärivõimalustele, mis võivad pakkuda rohkem rahulolu ja raha.

Tervis – tervenemine, rasked haigused, stress jne.

Tervenemiskaart viitab sellele, et oled paranemas ning haigus on tõenäoliselt möödas. Raskete haiguste kaart hoiatab, et peaksite tõsiselt võtma oma tervist ning võtma asjakohaseid meetmeid haiguse ennetamiseks. Stressikaart näitab, et olete stressis ning peaksite võtma aega lõõgastumiseks. Stress võib põhjustada ka terviseprobleeme.

Kokkuvõte

Kaardid võivad olla üks võimalus saada vastuseid erinevatele küsimustele. Tarokaardid on üks tuntumaid viise kaartide lugemiseks ning neid kaarte saab kasutada vastuste otsimiseks erinevates valdkondades. Küsi ning proovi!