Nullkulu

Nullkulu

kuidas ehitada puukuuri?

Kuidas ehitada puukuuri
Puukuur on väga kasulik, kui teil on kodus terve hulk asju, mida peate korralikult hooldama. Kasutades õigeid materjale ja järgides õigeid ettevaatusabinõusid, saate oma puukuuri ehitada. Selles artiklis räägime teile, kuidas ehitada oma maja taga suurepärane puukuur.

Samm 1: Kava ja plaan
Esimene samm on kindlaks määrata, kui suur soovite oma puukuuri. Mõelge sellele, milliseid esemeid hoiate puukuuris, ja määrake nende põhjal ligikaudne suurus. Seejärel joonistage oma plaan paberile – märkige, kui suurt ruumi vajate, ja joonistage katus.

Samm 2: Otsustage, milliseid materjale kasutada
Kui olete oma plaani valmis joonistanud, on aeg otsustada, milliseid materjale kasutada. Enamik inimesi eelistab puitu või vineeri, kuna need materjalid on vastupidavad ja vastupidavad. Puidust lauad on ka tavalised valikud. Otsustage, kui suure paksusega materjale vajate vastavalt oma plaanile.

Samm 3: Kaevasin aluse
Enne ehitamist peaks teil olema puukuuri jaoks paigas korralik alus. Kaevasin sügavusega 20 cm maasse sooned, mis teeb aluse tugevaks. Kontrollige, et muld oleks tihendatud ja tasandatud. See on väga oluline samm, kuna see tagab, et teie puukuur on tugev ja stabiilne.

Samm 4: Pane kokku seinad
Tooge kokku puitplaadid ja alustage seinakonstruktsioonide ehitamist. Kasutage raamide jaoks õigeid vahekaugusi ning kinnitage need koos kruvide või küünte abil. Kontrollige joonlauda ja proovige seinu niipea, kui need valmis on, tõsta mobiilsesse asendisse.

Samm 5: Paigaldage katus
Enne katuselaudade paigaldamist peate katusel paigaldama esmalt katuse peaksuuna. Seejärel kinnitage katuselauad õigesse asendisse, alustades katuseharjast allapoole. Veenduge, et naelad või kruvid oleksid paigaldatud piisavalt tihedalt, et vältida katuselauade lahtist liikumist.

Samm 6: Viimistlus
Kui teil on seinad ja katus paigas, olete valmis puukuuri viimistlema. Kandke värvisegu, värv või plekk vastavalt oma valikule. Seejärel asetage puukuuri sisustus vastavalt oma soovidele.

Kokkuvõte
Puukuuri ehitamine võib olla suurepärane projekt, mis võimaldab teil oma kodu juurde lisavarustust lisada. Alustage plaanist ja materjalide valimisest, seejärel ehitage alus ja seinad ning paigaldage katus. Kui soovite, võite puukuuri viimistleda, et see oleks stiilne ja vastupidav. Järgige neid samme ja teil on oma välisruumis ilus ja praktiline puukuur.