Nullkulu

Nullkulu

kuidas digiallkirjastada pdf dokumenti?

Kuidas digiallkirjastada PDF-dokumenti

PDF-failid on populaarsed dokumentide jagamise formaadid, kuna need on universaalsed ja lihtsad erinevatel seadmetel avada. Kuid kui teil on vaja allkirjastada PDF-dokumenti, tuleb tavaliselt printida, käsitsi allkirjastada ja seejärel uuesti skannida, et saaksite saata elektrooniliselt allkirjastatud versiooni. Kuid digiallkirjastamise võimalused olemas ja tänaseks on saanud tavapäraseks. Selles artiklis räägimegi digiallkirjastamisest, selgitades põhjalikult kuidas digiallkirjastada PDF-dokumenti.

Mida tähendab digiallkirjastamine?

Digiallkirjastamine on elektrooniline allkirjastamise protsess, mis võimaldab allkirjastada digitaalseid dokumente veebis. See annab sama juriidilise jõu kui traditsioonilised paberil olevad allkirjad. Digiallkirjastamise protsess kasutab krüptograafia meetodeid, et tõestada, et allkirjastaja on tõepoolest see, kelleks ta ennast peab.

Kuidas digiallkirjastada PDF-dokumenti?

Valige digiallkirjastamise teenus

Esimese sammuna valige digiallkirjastamise teenus. On palju erinevaid teenuseid, nagu DocuSign, Adobe Sign, SignNow, SignRequest, mis kõik võimaldavad teil oma dokumendid elektrooniliselt allkirjastada.

Laadige dokument üles

Seejärel laadige dokument üles digiallkirjastamise platvormile. Paljud platvormid võimaldavad dokumenti üles laadida mitmel viisil, nagu otsest üleslaadimist, pilvesalvestusse kopeerimist või täiendava teabega ühenduse loomist.

Allkirjastage dokument

Edasi valige teile sobiv allkirjastamisviis. Allkirjastamine võib nõuda kas siiski kasutajanime ja salasõna sisestamist või ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID kasutamist. Kui kasutate ID-kaarti või mõnda muud autentimismeetodit, siis olete kindel, et dokumendil olev allkiri on ainult teie tehtud.

Salvestage allkirjastatud dokument

Kui olete dokumendi digitaalselt allkirjastanud, salvestage see ja dokumendiga tehtud toimingud ning muudatused lisatakse automaatselt elektroonilisele koopiale.

Saatke allkirjastatud dokument

Allkirjastatud dokument on valmis allkirjastajale allkirjastamiseks tagasi saata.

Digiallkirjastamise eelised

Võrreldes traditsiooniliste allkirjadega on digiallkirjastamine palju kiirem, ohutum ja tõhusam. Siin on mõned peamised eelised:

Kuluefektiivsus – See protsess väldib vajadust printida ja skannida dokumente ja kulutada raha postiga saatmiseks.

Kiirus – Digiallkirjastamise platvormidel on võimalik allkirjastatud dokumente edastada minutite jooksul.

Turvalisus – Digiallkirjastamine on turvaline ja kasutab krüptograafiat, mis tagab dokumentide turvalisuse ja isikuandmete kaitse.

Keskkonnasõbralikkus – Paberi raiskamise vältimine aitab vähendada CO2 heitkoguseid, mis on keskkonnale oluline.

Järeldus

Digiallkirjastamise kasutamine on muutumas üha populaarsemaks, kuna see on kiire, turvaline ja kuluefektiivne. Protsessi läbiviimiseks on erinevaid teenuseid, nagu näiteks DocuSign, Adobe Sign, SignNow, SignRequest ja palju muud. Nii et kui te pole digiallkirjastamist veel proovinud, tehke seda juba täna ja näete, kui lihtne ja mugav see on.