Nullkulu

Nullkulu

euroopa parim burger

Euroopa parim burger

Euroopa on tuntud oma mitmekülgse ja maitsva toidukultuuri poolest ning üks toiduaine, mis on oma teekonda maailma vallutanud, on burger. Burger pole enam ammu pelgalt Ameerika köögi sümbol, vaid on leidnud tee kõikidesse maailma nurkadesse, Euroopasse kaasa arvatud. Euroopa linnades on tänapäeval hulgaliselt restorane, mis uhkeldavad enda suurepäraste burgeritega. Siin on ülevaade Euroopa parimatest burgereid pakkuvatest kohtadest.

Londoni burgeriringkond

London on tuntud oma elava ja mitmekülgse toidustseeni poolest ning burgerifännidele on seal palju pakkuda. Üks tuntud burgerirestoran on “Honest Burgers”, mis on leidnud tee mitmetesse Londoni linnaosadesse. Nende burgerid on valmistatud kvaliteetsest lihast ja värsketest koostisosadest ning pakuvad naudingut iga ampsuga.

Teine mainimist väärt koht Londonis on “Patty & Bun”, kus pakutakse burgerilembelistele klientidele midagi erilist. Nende menüüst leiab erinevaid burgerikombinatsioone, millel on huvitavad lisandid ning erakordselt maitsev kaste. Patty & Bun on kuulus oma suurepäraste lihavabade burgerite poolest, mis pakuvad vegeburgerite austajatele erakordseid elamusi.

Amsterdami burgerielu

Amsterdam on veel üks koht Euroopas, kust leiab suurepäraseid burgereid. “The Butcher” on üks tuntumaid burgeribrände Amsterdamis, mis on tuntud oma kvaliteetse liha ning käsitsi tehtud burgerisaiade poolest. Nende menüüs on mitmeid huvitavaid burgereid, mida serveeritakse koos küpsetatud friikartulite või sibulrõngastega.

Teine mainimist väärt burgerikoht Amsterdamis on “Burgermeester”, mis on eriti kuulus oma erinevate burgerite retseptide poolest. Nende menüüst leiab nii traditsioonilisi kui ka eksperimentaalseid burgereid, kus on huvitavad kombinatsioonid erinevatest maitsetest. Burgermeesteris pakutakse ka erinevaid taimseid valikuid, mis rõõmustavad ka lihavabade burgerite austajaid.

Barcelona maitseelamus

Barcelona on tuntud oma elava tänavatoidu kultuuri poolest ning muidugi on seal ka suurepärased burgerikohad. “Bacoa” on üks populaarsemaid burgerikohti Barcelona südames, kus on võimalik nautida maitsvaid burgereid valmistatud värskest lihast. Bacoa pakub laia valikut erinevaid maitseid ja lisandeid, mis võimaldavad kõigil leida endale sobiva valiku.

Teine mainimist väärt koht Barcelonas on “El Filete Ruso”, kus õnnestub ühendada Vene köök ja burgerikultuur. Nende burgerid on valmistatud kvaliteetsest lihast ning serveeritakse traditsioonilise Vene salati, friikartulite või valge kaste kõrvale.

Burgerisõprade paradiis Kasahstanis

Kasahstan võib olla üllatav sihtkoht burgerifännidele, kuid Almatõs asuv “ADX Burgers” võib tõestada vastupidist. Selle burgerikoha menüüs on palju huvitavaid ja maitsestamata kombinatsioone, mis pakuvad tõelist elamust. Restorani burgerid on suurepärased, kasutades alati kvaliteetseid koostisosi ning käsitsi valmistatud saiakesi.

Lõppsõna

Euroopa on täis suurepäraseid restorane, kus pakutakse maitsvaid burgereid. London, Amsterdam, Barcelona ja isegi Kasahstan pakuvad burgerisõpradele erinevaid maitseelamusi. Oluline on proovida erinevaid kohti ning avastada uusi burgereid ja maitseid. Excellent burger ei saagi olla ainult ühes kohas, vaid tuleb kogeda kõike, mida Euroopa pakub. Seega, olge julged ning avage uksed Euroopa parima burgeri maailma!