Nullkulu

Nullkulu

elisa parim tööandja

Elisa – parim tööandja

Elisa on Eesti üks juhtivaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mobiilside, internetiühendus, televisioon ning IT-lahendused. Kuid peale oma kvaliteetsete teenuste tuntuks saamise, on Elisa tuntud ka oma hea maine poolest tööandjana. Mitmed tunnustused on Elisa saanud parima tööandja tiitli pälvinuna ning see ei ole juhuslik. Selles artiklis vaatleme põhjuseid, miks Elisa on tuntud kui parim tööandja Eestis.

Elisa visioon ja väärtused

Üks oluline tegur, mis muudab Elisa parimaks tööandjaks, on ettevõtte visioon ja väärtused. Elisa eesmärk on olla Eesti parim sideettevõte ning tagada inimestele alati suurepärane kogemus. Selleks on Elisa loonud mitmeid väärtusi, nagu usaldusväärsus, partnerlus ja klientide eelistamine. Need väärtused kajastuvad ka ettevõtte töökultuuris, muutes Elisa atraktiivseks tööandjaks.

Karjäärivõimalused ja arenguprogrammid

Elisa on teadlik, et töötajate areng on ettevõtte edu võtmeks. Seetõttu pakub Elisa mitmeid karjäärivõimalusi ja arenguprogramme oma töötajatele. Olgu tegemist karjääriredeliga, sisemiste koolituste või väljaõppeprogrammidega – Elisa annab töötajatele võimaluse ennast täiendada ja areneda. Selline panustamine töötajate arengusse on üks oluline põhjus, miks inimesed soovivad Elisas töötada.

Töö- ja pereelu tasakaal

Elisa mõistab, et töö- ja pereelu tasakaal on oluline ning seetõttu pakub ettevõte oma töötajatele paindlikke tööaegu ja võimalusi kaugtööks. See võimaldab töötajatel rohkem aega veeta pere ja lähedastega ning omakorda suurendab töötajate rahulolu ja motivatsiooni. Elisa on suurepärane näide tööstusettevõttest, mis peab oluliseks töötajate heaolu.

Sotsiaalsed tegevused ja meeskonnatöö

Elisa on tuntud ka oma sotsiaalsete tegevuste ja meeskonnatöö toetamise poolest. Ettevõte korraldab regulaarselt erinevaid ühisüritusi ja spordipäevi, et tugevdada meeskonna sidet ning luua hea töökeskkond. Lisaks sotsiaalsetele tegevustele pakub Elisa ka erinevaid töötajatele suunatud soodustusi ja hüvesid, mis muudavad töötaja jaoks töökeskkonna veelgi atraktiivsemaks.

Teeninduskvaliteet

Elisa panustab kvaliteedile mitte ainult teenuste osas, vaid ka oma töötajate kaudu. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu töötajate koolitamisele ja arendamisele, et tagada hea teeninduskvaliteet. Elisa töötajad on teadlikud oma rollist ettevõtte maine loomisel ning nad on pidevalt innustatud parima teeninduskogemuse pakkumiseks klientidele.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Elisa on tõepoolest parim tööandja Eestis. Ettevõtte visioon ja väärtused, pühendumus töötajate arengule, töö- ja pereelu tasakaal, meeskonnatöö ning teeninduskvaliteet on põhjused, mis muudavad Elisa atraktiivseks tööandjaks. Kui otsite töökohta, mis pakub suurepärast töökeskkonda ja arenguvõimalusi, siis Elisa võib olla just teie jaoks õige valik.

Kas olete kunagi mõelnud, milline tööandja oleks teie jaoks ideaalne? Elisa on kindlasti üks selline ettevõte, kus töötamine on nauditav ja täis võimalusi!