Nullkulu

Nullkulu

mis on snapchat?

Mis on Snapchat

Snapchat on sotsiaalmeedia platvorm, mis loodi 2011. aastal ja on alates sellest ajast muutunud väga populaarseks. Koos Instagrami ja Facebookiga on Snapchat tõusnud üheks enimkasutatavaks sotsiaalmeedia platvormiks. Selles artiklis vaatleme, mis on Snapchat, miks see on nii populaarne ja kuidas seda kasutada.

Mis on Snapchat

Snapchat on rakendus, mida saab kasutada nutitelefonis ja tahvelarvutis. Rakendus võimaldab kasutajatel jagada pilte ja videoid. See on ka platvorm, mille kaudu saab suhelda oma sõpradega, pakkudes messengereid ja sotsiaalmeediaplatvormi üheskoos. Teiseks põhijooneks on see, et jagatud sisu kaob pärast kindlat aega, mis tagab privaatsuse ja turvatunde. Rakendusel on ka palju muid funktsioone, sealhulgas filtrid, emotikonid ja muud visuaalsed elemendid, mis muudavad sisu huvitavamaks ja atraktiivsemaks.

Miks on Snapchat populaarseks saanud?

Snapchat on populaarseks saanud mitmel põhjusel. Esiteks on rakendus kasutatav. Seda on lihtne kasutada, funktsionaalsus on lihtne ja kasutajatele kättesaadav. See sarnaneb teiste sotsiaalmeediaplatvormidega, kuid on omamoodi erinev. Snapchat on populaarne ka sellepärast, et see võimaldab inimestel jagada oma elus hetki ja kogemusi ilma, et need jääksid igaveseks internetis ringlema. Teine suur põhjus on see, et Snapchat on noorte seas populaarseks saanud. See on tingitud ka sellest, et noortele meeldivad sotsiaalmeedia platvormid, mis ei ole mõeldud peaasjalikult täiskasvanutele ja et Snapchatil on funktsioone, mis on spetsiaalselt loodud noortele. Näiteks võimaldab Snapchat kasutajatel valida, kes saab nende postitust vaadata ja mis nende kontol kuvatakse. See võimaldab kontrollida, kes näeb nende sisu, tagades privaatsuse ja turvatunde.

Kuidas kasutada Snapchat?

Snapchati kasutamine on lihtne ja kulub mõni minut, et see selgeks saada. Alustades Snapchatiga pead sa alla laadima rakenduse ja looma endale konto. Konto loomiseks pead sisestama oma nime, e-posti aadressi ja parooli. Seejärel saad sa valida endale kasutajanime, mis on sinu Snapchati nimi.

Kui sul on konto loodud, saad sa hakata postitama sisu ja lisama oma sõpru. Selleks pead sa otsima “kasutajanime” ja kui oled leidnud sobiva kasutaja, saad sa saata talle sõbra taotluse. Kui nad on sind tagasi sõbraks võtnud, saate hakata üksteisega postitusi jagama ja omavahel pilte ja videoid saata.

Lisaks sellele on Snapchatil ka palju muid funktsioone, nagu saadate omavahel otse Sõnumeid, kuid saate ka teistele postitada ehk ka jagada avastuse lehtedel olevaid sisusid ning testimajate korraldada üritusi rühmades.

Kokkuvõte

Snapchat on suurepärane viis jagada oma elu hetki, ilma et need jääksid lõputult internetis ringlema. See on noorte seas populaarne sotsiaalmeedia platvorm, kus kasutajad saavad postitada pilte, videoid ja sõnumeid oma sõpradele. See on lihtne kasutada, hõlpsasti mõistetav ja sisaldab palju funktsioone, mille abil saate sisu visuaalsust tõsta ning kontakt endale meeldivate inimestega. Lisaks sellele on Snapchatil funktsioone, mida ei ole teistel sotsiaalmeedia platvormidel, mis on spetsiaalselt mõeldud noortele kasutajatele.

Kokkuvõttes on laialdaselt kasutatud sotsiaalmeedia platvormid nagu Snapchat revolutsiooniliselt muutnud viisi, kuidas inimesed suhtlevad ja omavahel suhtlevad. Kui pole kasutanud Snapchat-rakendust siiani, tasuks see kindlasti alla laadida ja proovida seda lihtsat, praktilist rakendust iseendale tutvustada.

Veel.