Nullkulu

Nullkulu

mis on reiki?

Mis on Reiki – Reiki seletus ja tähtsus

Reiki on Jaapanist pärit holistiline tervendustehnika, mille eesmärgiks on füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse tasakaalu taastamine. Tegemist on võimsa ja efektiivse meetodiga, mida kasutatakse üle kogu maailma. Reiki tähendab jaapani keeles “universaalset eluenergiat”, mis on kõikjal ja kõiges olemas. Reiki annab elule energiat ja on seega seotud elu üksnes algallikaga.

Reiki energiavoolu kasutamine

Reiki seisneb energia suunamises, mis võimaldab eluliste energiate voolamist. Terapeut kasutab Reiki tehnikat, et päästa valla energia, mis ravib keha iseenda abil. Terapeut laseb oma käed käsitluse ajal läbi keha erinevate punktide.

Reiki teraapia mõju

Reiki tehnikas kasutatakse tavaliselt universaalset ravivat energia, et kõrvaldada kehast ja vaimust kahjulikke jääkaineid. Teraapia võib aidata aeglustada vananemisprotsessi organismis, sest rakkude ainevahetus kiireneb. Reiki teraapia abil on võimalik saavutada erinevaid tervisemõjusid.

Reiki teraapia võib aidata teil:

– Lõdvestuda
– Keha ja vaimu tasakaalu taastada
– Vähendada stressi ja ärevust
– Kiirendada tervenemist ja taastumist
– Tugevdada immuunsussüsteemi
– Parandada keha loomulikke tervendamisvõimeid
– Teha pimekohtingu katsena, sellisel juhul abistab terapeut inimest, et kogetud mõjustada muuta.

Kokkuvõtteks

Reiki on meetod, mis võib aidata meie kehal ja vaimul saavutada tasakaalu, stressi vähendada, loomulikke tervendamisvõimeid parandada ja aidata kiirendada tervenemisprotsessi. Reiki on mõeldud kõigile, kes soovivad võtta aega iseendale ja kes tahavad oma kehale ja vaimule head teha.

Nagu iga teise teraapiavormi puhul, tuleks ka Reiki suhtes olla teadlik, sest kõikidel juhtudel ei pruugi see toimida. Teraapia peaks olema kasutusel vaid professionaalsetes keskkondades, et tagada kõige turvalisem ja tulemuslikum tervendamismeetod.

Veel.