Nullkulu

Nullkulu

mis on pipedrive?

Mis on Pipedrive – Ülevaade ja tööpõhimõtted

Pipedrive on üks tuntumaid ja populaarsemaid müügihaldustarkvara platvorme, mida kasutavad väike- ja keskmise suurusega ettevõtted kogu maailmas. Platvorm pakub müügijuhtimise tööriistu, mis võimaldavad kasutajatel hallata müügitsüklit alates müügivihje teatamisest kuni äritehinguni. Selle tulemusena võimaldab Pipedrive oma kasutajatel tõhusalt jälgida meeskonna müügiprotsesse ja parandada nende müügiparteide tõhusust. Selles artiklis räägime Pipedrive’ist, selle funktsioonidest ja tööpõhimõtetest.

Ülevaade
Pipedrive loodi algselt 2010. aastal Tallinnas. Selle tööriistaga saavutavad müügimeeskonnad oma müügipartnereid paremini ja tõhusamalt, automatiseerides protsessid ja luues selge ülevaade iga müügitsükli faasi kohta. Platvorm pakub laia valikut funktsioone, sealhulgas kohandatud müügitorud, mis hõlbustavad müügiprotsessi filtreerimist ja sorteerimist, et võimaldada kasutajatel paremini jälgida nende müügiprotsessi.

Pipedrive sisaldab ka müügimeeskonna ja tegevjuhtide raporteerimisvahendeid, mis võimaldavad jälgida müügitegevusi ning jälgida müügitiimide ja müügimeeskondade tulemuslikkust. Platvorm pakub ka enam kui 200 integratsiooni erinevate tehnoloogiliste tööriistade ja süsteemidega, et aidata kasutajatel ühildada oma müügiprotsessi ja andmetöötlust oma äriprotsessidega. Need funktsioonid muudavad Pipedrive’i ideaalseks müügijuhtimise platvormiks nii väikestele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele.

Tööpõhimõtted
Pipedrive’i töötamine on tehtud lihtsaks ja arusaadavaks. Alustuseks saavad kasutajad loetleda oma müügitsükli erinevaid faase, kuna need on mingil moel seotud nende sissetulevate müügivihjetega. Kasutajad saavad luua mitu müügitoru, et kajastada erinevaid müügiprotsesse, või saavad nad luua ühise toru, mis kajastab nende kõigi müügivihjete õitsengut. Iga müügitsükkel jaguneb erinevateks etappideks, millest iga etapp on võimalik taotluses valitud müügiskeemi ühilduvus.

Oluliseks omaduseks on seadistatav automaatika, mis põhineb sellel, kuidas kasutaja soovib oma müügiprotsesse automatiseerida, et saavutada kiirem ja tõhusam tulemus. Kasutajatel on võimalik seadistada automaatsete sündmuste loojad erinevates müügierikutes, aegumiste määrad, automaatsete e-kirjade saatjad ja erinevad muudatuste tegijad, et mugavalt jälgida kõiki müügitööd.

Kokkuvõte
Kokkuvõttes on Pipedrive üks populaarsemaid müügihaldustarkvara platvorme. Rahulolevate kasutajate arv on üle kogu maailma kasvanud kiiresti, andes tunnistust platvormi tõhususest ja tõhususest Müügihalduse tööriistana. Kui soovite muuta oma müügiprotsesse kiiremaks, tõhusamaks ja lihtsamaks hallatavaks, soovitame proovida Pipedrive’i – see võib olla just see, mida teie müügitiim vajab.

Veel.