Nullkulu

Nullkulu

mis on pinglagi?

Mis on Pinglagi? Kõik, Mida Sellest Teada Tuleb

Kui otsite sisekujunduse uuendamiseks midagi erilist, siis peaksite kaaluma pinglagi paigaldamist! Pinglagede kasutamine ruumide kujundamisel on populaarne viimastel aastatel ning sageli eelistatakse neid tavalistele lagedele. Kuid mis on pinglagi ja kuidas see toimib? Selles artiklis tutvustan pinglagede disaini ja eeliseid.

Mis On Pinglagi?

Pinglagi on loodud spetsiaalse tehnoloogia abil venimaterjalideks ja võib olla valmistatud erinevatest materjalidest. Pinglagi koosneb spetsiaalsest kinnitussüsteemist, millele veniv kile tõmmatakse. Kui kile tõmmatakse üles, siis tekib sileda pinna tunne ja see näeb välja ühtlaselt ja korralikult laotud. Pinglagede optimaalne tugevus tähendab, et kõik laega seotud juhtmed jäävad kaane alla peitu ning ühtlasi saab kilele ka lihtsalt paigaldada kujundusgraafikuid, pilte või ükskõik millist muud kujundust.

Pinglagi võib olla valmistatud erinevatest materjalidest. Populaarsemad valikud on järgmised.

– PVC – kõige populaarsem materjal pinglagede jaoks
– Polüester – veidi jäigem kui PVC ja sobib suuremate ruumide jaoks
– Õmblusteta kangas -, et tagada tasapinnaline ja ühtlane viimistlus igas toas
– Madu – suurepärase heliisolatsiooniga materjal

Pinglae eelised

Miks peaksite valima pinglagi oma kodu kujundamiseks? Siin on mõned põhjused, miks paljud inimesed eelistavad pinglagesid tavalistele, plaatidest lagedele.

Helipidavus – pinglaed pakuvad suurepärast heliisolatsiooni. See sobib eriti hästi suurematele ruumidele, millel on kõrged laed.

Niiskuskindlus – PVC materjal takistab õhu kondenseerumist. Selle tagajärjel ei süveneva hallitus ja hallitus nii kergesti kui tavalise plaadilae korral.

Väiksem hooldusvajadus – pinglaed ei vaja just palju hooldust. Kui need on paigaldatud korrektselt, siis peavad nad kaua vastu ja säilitavad oma värvi ja välimuse pikka aega.

Erksad värvid – pinglaed võivad olla paljudes erksates värvides, rohkesti kujundatud või fotot trükitud. See võimaldab teil luua endale sobivat interjööri.

Kaasaegsed disainid – Pinglaed võivad olla erinevatest mustritest, kujunditest ja materjalidest ning need annavad teie kodule kaasaegse välimuse.

Kuidas Paigaldada Pinglagi?

Pinglae paigaldamine on tegelikult üsna lihtne ja võtab aega umbes kaks päeva. Paigaldamisel peab järgima üsna konkreetseid samme. Alustuseks tuleb mõõta toa sisemõõtmeid, et saada täpne suurus pinglagi tellimiseks. Järgmine samm on ripplagede paigaldamine – see tähendab juhtmete kinnitamist lae külge ja sirgjoonelise süsteemi loomist.

Siis venitatakse kile üle juhtmekonstruktsiooni. Kui kangas on venitatud, lõikab spetsialist eemaldatava materjali ja paigaldab seejärel laeruumi klambrid ja dekoratiivsed plaadid. Seejärel viimistleb spetsialist lagi ja paigaldab valgustid.

NB! Paigaldamiseks peab juhtmekonstruktsioon olema hoolikalt paigutatud ja pinglahil tekkivad õhumullid peavad olema eemaldatud. Seetõttu on hea, kui paigalduse teeb spetsiaalne meeskond, kellel on kogemusi ning kelle paigaldamine ja hooldamine oleksid optimaalsed.

Lõpetuseks

Pinglaedel on mitmeid eeliseid ja need on kujunduslikus plaanis tõeliselt muljetavaldavad. Seal on mitu materjali, millest valides saate luua endale sobivaima meeleolu, stiili, kujunduse ja värvi. Kuid enne valiku tegemist tuleks mõelda ruumi kasutamise otstarbele ja ruumi suurusele. Kui teie jaoks on oluline modernsus, kaasaegsus ja nutikus, siis tasub kindlasti kaaluda pinglae paigaldamist. Laske oma kujutlusvõimel lennata! Pidage meeles, et pinglagede puhul kehtib reegel, et ainult taevane piir on piiriks sisetruumide piiratud kujutlusvõimele ja fantaasiale!

Veel.