Nullkulu

Nullkulu

mis on hangouts?

Mis On Hangouts?

Tehnoloogia ja internet on toonud meie ellu palju uusi võimalusi, kuid üks neist, mis võib tunduda lihtne, kuid tegelikult on väga kasulik, on Hangouts. Hangouts on Google’i poolt pakutav veebirakendus, mis võimaldab kasutajatel suhelda oma sõprade, kolleegide ja pereliikmetega. See artikkel annab ülevaate Hangouts’i funktsioonidest, plusse ja miinuseid ning kuidas seda kõige paremini kasutada.

Mis on Hangouts?

Hangouts on veebipõhine rakendus, mis pakub otse- ja videokõnete võimalust. Hangouts töötab Google’i kontoga ja on saadaval nii mobiili- kui ka töölaua seadmetele. See võimaldab teil suhelda oma sõprade ja pereliikmetega üle kogu maailma.

Hangouts’i töölauaversioon sisaldab ka mitmeid funktsioone, nagu ekraanijagamine, teksti- ja videovestlused, ühendamine Google Drive’iga ning konverentside korraldamise võimalus kuni 25 inimesega. Samuti võite saate oma Hangouts’i koosolekusse tõmmata YouTube’i videoid, mis võib olla kasulik kõrvalise teabe lisamiseks.

Kuidas Hangouts’i kasutada?

Hangouts’i kasutamine on väga lihtne. Kõigepealt peate rakenduse Google’iga sisse logima. Kui olete sisse logitud, kuvatakse teile pealeht, kus saate valida, kas soovite teha Hangouts’i kõnet, saata sõnumi või korraldada koosoleku.

Kui soovite alustada otse- või videokõne tegemist, valige lihtsalt inimene, kellega soovite rääkida, ja alustage kõnet.

Hangouts’i kasutamisel on oluline teada, et kõik teie tegevused salvestatakse Google Drive’is. See on hea uudis, kui soovite tagasi minna ja vaadata oma vestluse ajalugu.

Mis on Hangouts’i eelised ja puudused?

Hangouts on suurepärane vahend, kui soovite suhelda oma sõprade ja pereliikmetega või korraldada virtuaalseid koosolekuid. Lisaks on see tasuta ja lihtne kasutada. Siiski, nagu kõigi rakenduste puhul, on ka Hangouts’il oma piirangud.

Üks suuremaid puudusi on see, et Hangouts’i heli- ja videokvaliteet võib erinevates piirkondades erineda. Samuti on Hangouts’i kasutamiseks vaja Interneti-ühendust, mis võib olla probleemiks nendes piirkondades, kus ühendus on nõrk.

Kui soovite Hangouts’i kasutada, peate ka teadma, et rakendus võib teie konto turvalisusele ohtu seada. Olge ettevaatlik, kes võib teie vestlustele ligi pääseda ja milliseid andmeid te jagate.

Kuidas toimida Hangoutsiga parimal võimalikul viisil?

Selleks, et Hangoutsi koosolekut või kõnet saab kõige produktiivsemalt läbi viia, on mitmeid asju, mida saate teha. Siin on paar nõuannet, kuidas sellest rakendusest parim võimalik kasu saada.

Esiteks saate saate jagada oma ekraani väljatrükiga, mis võib olla kasulik selgitamaks ideid, näidates prese, joonistades joonistusi, kirjutades palju jne. Teine võimalus on korraldada koosolek, kus Partitsipandid on eelnevalt teada antud. See võimaldab Teil koosoleku ette valmistada ja tagada, et olete kõik vajalikuks valmis.

Kokkuvõte

Hangouts on Google’i poolt pakutav tasuta veebirakendus, mis on saadaval mobiili- ja töölaua seadmetele. Hangouts võimaldab teil suhelda inimestega üle kogu maailma, teha koosolekuid, vaadata erinevaid videoid jne.

Kui soovite Hangouts’i kasutada, on oluline meeles pidada, et seda tuleks teha turvaliselt. Kuid kui järgite neid nõuandeid, saate sellest rakendusest suurepärast kasu ja võite suhelda igaühega, keda soovite.

Veel.