Nullkulu

Nullkulu

mis on gloobus?

Mis on Gloobus: Kõik, mida pead teadma selle virtuaalse planeedi kaardistamise tarkvara kohta

Gloobus on virtuaalse planeedi kaardistamise tarkvara, mis loodi mitte ainult selleks, et aidata inimestel leida uusi kohti ja avastada uusi seiklusi, vaid ka selleks, et võimaldada kasutajatel näha oma maailma täiesti uue nurga alt. See tarkvara on loodud Linuxi operatsioonisüsteemi jaoks, kuid on saadaval ka muude platvormide jaoks.

Gloobus võimaldab kasutajatel uurida maailma erinevaid paiku ja tundma õppida nende kohta rohkem teavet. See kaardistamise tarkvara sisaldab satelliitfotosid, mida saab kasutada, et näha erinevaid kohti üle kogu maailma. Gloobus on suurepärane vahend turistidele, õpilastele, teadlastele ja loodushuvilistele, kes soovivad näha maailma täiesti uue nurga alt.

Gloobusel on palju kasulikke funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel kaardistada erinevaid paiku üle kogu maailma. Näiteks sisaldab see tarkvara funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel teha kaardistamisprojekte, otsida kohti asukohapõhiselt, võrrelda erinevaid kohti, kasutades satelliidiandmeid ning lisada kaardile erinevaid märkusi ja teavet.

Üks suurepärane funktsioon, mida Gloobus pakub, on võime avada paralleelne akna maailma ajaloo ja geograafia kohta. See funktsioon võimaldab kasutajatel näha erinevates kohtades toimunud ajaloolisi sündmusi ning võrrelda erinevate perioodide kaarte.

Gloobusel on ka mitmekeelse funktsioon, mis võimaldab tarkvara kasutajatel uurida erinevaid kohti teistes keeltes. Näiteks võib keegi, kes uurib Prantsusmaad, kasutada Gloobust, et näha kaarti, mis on kirjutatud prantsuse keeles.

Gloobus on loodud avatud lähtekoodiga programmiks, mis tähendab, et igaüks saab lisada sellele tarkvarale uusi funktsioone või parandada juba olemasolevaid. See tarkvara on saadaval erinevatele platvormidele ning saab kasutada nii Interneti-ühendusega kui ka ilma.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Gloobus on suurepärane tarkvara, mis võimaldab kasutajatel avastada maailma täiesti uues nurgas. Selle kaardistamisprogrammi mitmed funktsioonid pakuvad kasutajatele võimaluse uurida erinevaid kohti üle kogu maailma ning võimaldavad neil avastada uusi seiklusi. Gloobus on loodud avatud lähtekoodiga programmiks, mis võimaldab selle tarkvara kasutajatel parandada või täiustada seda vastavalt oma vajadustele. Väärib märkimist, et Gloobus on suurepärane vahend turistidele, õpilastele, teadlastele ja loodushuvilistele, kes soovivad uurida erinevaid kohti üle kogu maailma.

Veel.