Nullkulu

Nullkulu

mis on dropbox?

Mis on Dropbox? Kuidas kasutada üht parimat veebirakendust pilve failide ja dokumentide jagamiseks

Dropbox on üks populaarsemaid ja usaldusväärsemaid pilveteenuseid, mis võimaldab kasutajatel oma faile salvestada ja jagada mis tahes seadmes, olenemata sellest, kas see on laua- või sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti.

Dropbox on tugev ja turvaline pilveteenus, mis on suunatud nii üksikisikutele kui ka asutustele, kes vajavad pilvetehnoloogia lahendusi. Teenus on saadaval nii tasuta kui ka tasulise pro versioonina. Dropboxi kasutamine on lihtne ja efektiivne ning tõstab suurkoormusega failide jagamise kergeks ja kiireks.

Dropboxi omadused ja funktsioonid

Dropbox võimaldab kasutajatel hoida oma faile ja dokumente pilves, lubades neil neid jagada mis tahes seadmetega, mis on internetiga ühendatud. Üheks kõige olulisemaks omaduseks on see, et saate faile sünkroonida, nii et kui te töötate failiga oma arvutis, salvestatakse kõik muudatused automaatselt Dropboxis, mis tähendab, et võite jätkata faili töötamist mistahes seadmes hiljem.

Dropbox võimaldab ka kasutajatel luua jagatud kaustu, kuhu erinevad kasutajad saavad oma faile lisada, et neid jagada või koos projektide kallal töötada. Lisaks sellele võimaldab Dropbox kasutajatel lisada kommentaare ükskõik millisele failile, mis jagatakse, mis muudab meeskonnatöö lihtsaks ja kiireks. See on ka väga mugav koolitöödes, kui on vaja grupitöid teha.

Dropboxi turvalisus

Dropboxi oluline segment on turvalisus. Teenus tagab kasutajate failide ja dokumentide kaitse kolmel erineval tasandil. Esiteks on failide krüpteerimine; mille abil on kogu Dropboxi rakendus sinu privaatsus. Teiseks, Dropbox kasutab topelt autentimise turvalisuse meetodit, tagamaks teile usaldava turvalisuse oma soovimatu sissetungi korral. Kolmandaks, kui kaotad oma telefonid või tahvelarvuti või sülearvuti, siis saad aktsia kaduma läinud seadmes kadunud jälgimine võimaldava funktsiooni. See funktsioon annab teile kontrolli oma seadme üle.

Dropboxi tasuline versioon

Dropboxil on ka tasulised versioonid, mis võimaldavad kasutajatel laiendada oma mahupiiri ja avastada allalaadimise võimaluse. Dropbox Pro võimaldab kasutajatel kasutada kuni 1000 GB salvestusmahtu ja unikaalseid jagatud linke.

Dropbox Business on mõeldud ettevõttele, kes vajab kogu personalile kompleksseid pilveteenuseid. Lisaks tasuta funktsioonidele pakub Dropbox Business kasutajatele piiramatut mälumahtu, mida saavad jagada kõigi ettevõtetes.

Järeldus

Dropbox on populaarne pilveteenus, mis võimaldab kasutajatel oma faile ja dokumente jagada mis tahes seadmega, mis on internetiühendusega. Teenusel on põnev funktsionaalsus, mis muudab selle lihtsaks ja kiireks kasutamiseks ning muudab tiimitöö ja faile jagamise mugavaks ja lihtsaks. Dropboxi pakub nii tasuta kui ka tasuline versioon, mis muudab teile võimalikuks valida parim lahendus, mida endale sobilikumaks pidate. Dropbox võib olla suurepärane valik nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele, kes vajavad pilveteenuseid ja kõrgtasemelist turvalisust.

Veel.