Nullkulu

Nullkulu

mis on coop?

Mis on Coop: Eesti suurim koostöövõrgustik

Coop on Eesti suurim kauplustekett, kuid see on ka palju enamat kui lihtsalt kauplus. Coop on tegelikult ka Eesti suurim koostöövõrgustik, mille liikmed on omavahel tihedalt seotud ja toetavad üksteist.

Koostöövõrgustiku idee on lihtne – koos suudetakse rohkem ning edukamalt tegutseda kui üksi. Coopi liikmed on Eesti erinevatest piirkondadest pärit kauplused, kes müüvad oma piirkonna inimestele vajalikke kaupu ja teenuseid. Kõigil Coopi kauplustel on oma omadused, kuid ühiselt on nad jõudnud suurte eesmärkideni.

Coop Eesti kauplusteketile kuulub üle 330 kaupluse, mille hulgas on nii suuri hüpermarketid, supermarketid kui ka väiksemad külapoed. Liitudes Coopi võrgustikuga, saavad kauplused kasutada Coopi brändi ja tarbija lojaalsuse programmi. Koostöövõrgustiku liikmed saavad ka oma tarneahelat optimeerida, ühelt poolt saavad nad osta kaupu suuremate kogustega ja seeläbi parema hinnaga ning teiselt poolt jagada logistikakulusid.

Kuna Coop on koostöövõrgustik, on selle struktuur jagatud kaheks tasandiks. Esimene tasand koosneb kauplustest, kes kuuluvad otse Coop Eesti Keskühistusse. Teine tasand on piirkondlikud tarbijate ühistud, mis koosnevad Coopi kaupluste omanikest ja nende piirkonna tarbijatest.

Coopil on veebipood, mis pakub klientidele online-toodete ostuvõimalust ja inimestele mobiilirakendust, mis muudab ostlemise veelgi mugavamaks. Lisaks pakub Coop Eesti oma klientidele erinevaid teenuseid, sealhulgas toidu kojuveo ja kodukoristusteenuseid.

Kuidas Coop Eesti edukaks sai?

Coop Eesti edu võti peitub koostööks valmisolekus. Coop Eesti tegi strateegilise otsuse minna koostöö teed ning see on ennast ilmselgelt ära tasunud. Täna on Coop Eesti kauplustekett tihedalt seotud oma liikmete ja kogukonnaga, mis on käivitanud spiraalse edutõusu. Koostöö aitab tagada kõigile kauplustele sujuva ja optimeeritud toimimise, toetab innovatsiooni ning aitab klientidele pakkuda laias valikus kvaliteetseid kaupu ja teenuseid.

Coop Eesti on ka eeskujuks mitte ainult teistele Eesti kauplustekettidele, vaid ka kogu maailmas. Koostöövõrgustik on võimeline muutma väikseimadki ettevõtmised suurteks edulugudeks.

Kokkuvõte

Coop Eesti on Eesti suurim kauplustekett ja koostöövõrgustik, mille liikmed on omavahel tihedalt seotud ja toetavad üksteist. Coopi liikmed kuuluvad Eesti erinevatest piirkondadest pärit kauplused, kes müüvad oma piirkonna inimestele vajalikke kaupu ja teenuseid. Coop Eesti võrgustik hõlmab üle 330 kaupluse, millesse kuuluvad nii suured hüpermarketid, supermarketid kui ka väiksemad külapoed.

Coop Eesti edu võti peitub koostööks valmisolekus ning võimekuses pakkuda oma klientidele laias valikus kvaliteetseid kaupu ja teenuseid. Koostöövõrgustik on muutnud väikesed ettevõtmised suurteks edulugudeks. Seega on Coop Eesti kui koostöövõrgustik tänaseks muutunud kõikide kauplustekettide eeskujuks nii Eestis kui ka välismaal.